lekarz Ryszard Pułjanowski

1,7
1,8
1,7
1,8

Nic nie robi z pacjentem zdjec nie oglada pyta sie czy boli wykreca uszkodzenia i robi jeszcze gorsze uszkodzenia zal nic wiecej dupa nie lekarz

nie polecam tego lekarza chyba że ktoś idzie z nieskomplikowaną rzeczą

nie polecam tego lekarza chyba że ktoś idzie z nieskomplikowaną rzeczą

Jest beznadziejny nie uprzejmy. Założył mi na złamaną reke gips i kazał ruszać nadgarstkiem po tygodniu większe przemieszczenie sie zrobiło gips był żle założony drugi lekarz złapał się za głowe widząc stan moich kośći. Stawia złe diagnozy nadaje się tylko do wystawiania zwolnień lekarskich!!!!!!!!!1

miałem krwiaka pod mięśniem ,pan doktor kazał smarować maścią, nie robiąc żadnych badań , a po 2 tygodniach stwierdził,że jestem wyleczony.A ja nie mogłem zginać nogi.