lekarz Ryszard Tomaszewski

Ortopeda

3,4
3,3
3,1

Jestem niezmiernie wdzięczny za umiejętności, zdolności, precyzyjne dłonie i empatyczne podejście w trudnej dla nas sytuacji złamania kręgosłupa syna. Proces leczenia był bardzo dynamiczny i skończył się szczęśliwie. Syn jest zdrowy i wraca do pełnej sprawności. Dzięki Bogu są lekarze dzięki którym w trudnych sytuacjach nie jesteśmy sami.

Dzięki Bogu są lekarze dzięki którym w trudnych sytuacjach nie jesteśmy sami.

Kilka lat temu udałam się do pana doktora z pękniętą łękotką. Zrozumiale wytłumaczył cały proces leczenia, bez zarzutów przeprowadził zabieg. Dodatkowo był bardzo miły i pomocny. POLECAM!

Trafiłam do Pana doktora, kiedy moje dziecko było już po operacji kolana. Ania jednak narzekała ,że ją boli noga. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pan doktor nie oglądał wyników badań i wypisu ze szpitala tylko rozmawiał z moją córką jakiego rodzaju są to bóle, czy możne biegać. Ania jest po kolejnej operacji, którą wykonał doktor Tomaszewski. Byłam bardzo dokładnie poinformowana jak będzie wyglądać operacja i powrót do zdrowia. Dziękuje Panu doktorowi za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i dużą dawką humoru.

Oceniam bardzo słabo tego Pana, ponieważ nie potrafi skutecznie leczyć, nie wykonuje operacji kręgosłupa w sposób właściwy i prawidłowy, po jego operacji musiałam wiele cierpieć i mieć kolejną poprawkową. ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA TEGO "LEKARZA" TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA JEŻELI CHCECIE BYĆ ZDROWI FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE. Nie potrafi przyznać się do błędu, jest niemiły, arogancki, chamski, nie szanuje pacjentów. JEST BARDZO NIEKOMPETENTNY. ODRADZAM!

Ten człowiek rzeczywiście jest uroczy i sprawia wrażenie ciepłego i kompetentnego lekarza ale moim zdaniem nie nadaje się do tego zawodu. Za diagnozuje dziecko i niejednokrotnie podejmuje się zupełnie zbędnego zabiegu. Poza tym mam wrażenie, że ten człowiek (ku mojemu zdziwieniu) nie ma wyobraźni przestrzennej! Zdiagnozował u mojego dziecka skoliozę i od razu chciał operować. Postanowiliśmy zasięgnąć opinii u innego specjalisty i okazało się, ze zabieg jest niepotrzebny ponieważ skrzywienie jest niewielkie i można je kontrolować i korygować za pomocą rehabilitacji. Polecam zawsze konsultować się u różnych specjalistów! Architekt z ...

Architekt z Jaworzna

Jestem rozczarowana i zszokowana, gdy dowiedziałam się , że kręgosłup mojej córki, która jest dopiero kilka lat po operacji skoliozy znowu się krzywi i osiągnął już większe skrzywienie niż miała przed operacją i nadal będzie się krzywić.Ponadto efekt estetyczny po leczeniu jest beznadziejny, Co można myśleć o takim spartaczeniu roboty.

Bardzo zły lekarz, nie zna się na swojej pracy, wizyty bardzo stresujące, nie pomógł w ogóle , a WRĘCZ ZASZKODZIŁ. Takich ludzi powinni karać i zabrać pozwolenie do wykonywania tak odpowiedzialnej pracy. Odradzam z całego serca.

Jestem w 100% zadowolonym pacjentem doktora Tomaszewskiego. Przeprowadzal na mnie juz okolo 5 zabiegow i kazdy udany. Polecam doktora