dr n. med. Sabina Kluz

Polecam! Pani doktor Sabina Kluz to prawdziwy lekarz z powołania, kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczaniem. Podczas wizyty ( a jestem już kilkuletnią pacjentką) zawsze ze spokojem odpowiada na każde pytania i zrozumiałym dla pacjenta językiem tłumaczy stawianą diagnozę i zalecane leczenie. Wizyta u ginekologa to zawsze jakiś stres, ale w tym gabinecie panuje taka spokojna i przyjemna atmosfera, że ten lęk i niepokój mija. Polecam serdecznie wszystkim, mając takiego ginekologa my kobiety możemy czuć się bardzo bezpiecznie i życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze, aby mogła dalej nas tak wspaniale przyjmować i leczyć.

Zdecydowanie polecam ten gabinet i Panią Doktor! Miła kompetentna i uprzejma. Do gabinetu trafiłam z polecenia dwóch moich przyjaciółek, które od lat leczą się w tym gabinecie i rodziły w szpitalu u doktor Kluz. Jestem im wdzięczna, bo to naprawdę wspaniały lekarz, który traktuje każdego pacjenta z szacunkiem potrafi znakomicie stawiać diagnozę i leczyć. Pamięta mnie zawsze jak przychodzę, jak się nazywam i na co się badam, to bardzo miłe :)

Wspaniały Lekarz! Pani Doktor od początku prowadziła moją ciążę i jestem wdzięczna losowi, że na nią trafiłam. Dokładna, cierpliwie wszystko tłumaczyła i uspokajała jak wyniki badań powodowały u mnie atak paniki, a i tak się zdarzało;)) Czułam przez całą ciążę i w czasie porodu, że jestem w najlepszych rękach. Pełen profesjonalizm i po prostu ciepła kobieta!!! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna i POLECAM Panią Doktor z całego serca!!!!!

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry ginekolog z profesjonalnym i bardzo miłym podejściem. Jestem pacjentką, która miała dość duże problemy ze zdrowiem, dzięki pani doktor, jestem dziś zdrowa i szczęśliwa. Pobyt w szpitalu i leczenie dzięki odpowiedniemu podejściu doktor Kluz i całego personelu przeszłam bardzo dobrze i szybko wróciłam do formy. Dziękuję!

Chodzę do Pani doktor Kluz od 10 lat. Uważam, że jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc z jej strony ( rownież w szpitalu gdzie rodziłam synka i gdzie Pani doktor mnie później operowała ) Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Nie polecam tej Pani jest bardzo nie miła, nie zna zasad etyki. Brak kompletnych zasad. Ta Pani myśli że jest najważniejszą osobą na świecie i że ona jest tylko Panią ginekolog i najlepsza. Więc prostuje tutaj myśl, którą ta Pani ma niestety nie jest najlepszym ginekologiem kompletnie nie szanuje swoich pacjentek ani nikogo . Jak na osobę o takim wysokim mniemaniu powinna się Pani zastanowić bo to co widać niestety nie dorasta Pani innym!!! Dzieci w podstawówce moja więcej kultury niż Oni !!

Zdecydowanie polecam! Bardzo kompetentny i miły ginekolog. Ma sporą wiedzę i doświadczenie, a do tego bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnia, ma czas i nie tylko dobrze leczy, ale też szanuje pacjenta, co jest bardzo ważne!

Szczerze nie polecam.jestem pacjentka w ciazy. Pani doktor traktuje pacjentów z góry. Wizyta odbywa się w pośpiechu. Nie ma czasu aby porozmawiać i zadać pytanie. A jeśli jakimś splotem okoliczności uda dojść się do głosu i zadać pytanie ma się wrażenie że jest to najgorsze co mogło się zrobić. Natomiast odpowiedzi Pani doktor są aroganckie i brak w nich konkretnych informacji. Jedyne co po ostatniej wizycie udało się Pani doktor to podnieść mi skutecznie ciśnienie i mocno zastraszyć niczego przy tym nie wyjaśniając

Jeśli szukacie dobrego ginekologa w Rzeszowie to Polecam wszystkim dr Sabinę Kluz, bardzo dobry lekarz i specjalista! Prowadziła moje dwie ciąże, a teraz jestem jej „stałą” pacjentką. Można Jej naprawdę zaufać!

Kompetentna, ale mało empatyczna. Pacjent czuje się, jak na taśmie produkcyjnej. Wizyty pośpieszne, brak czasu na zadawanie pytań, baardzo pobieżny wywiad.