dr n. med. Sabina Kluz

Byłam Pacjentką Pani Doktor przez rok. Uważam że jest lekarzem z wiedzą i doświadczeniem. Jednak nie polecam wizyt u niej. Oprócz kompetencji od ginekologa kobieta oczekuje także zrozumienia i delikatności bo przychodzi ze "sprawami intymnymi". U Pani Doktor wizyta jest płatna ponad 200 pln a trwa około 10 minut. Nie za bardzo można liczyć na wytłumaczenie czegokolwiek a jak już się zapyta, to dostaje opryskiwa odpowiedź, tak jakby Pani Doktor zakładała ze kazda pacjenta zna się doskonale na ginekologii. W dzisiejszych czasach kiedy konkurencja jest tak duża oczekuje się jednak czegoś więcej niż kompetencji i ładnego gabinetu. Głupie uwagi i odpowiedzi niczego dobrego nie wnoszą a pacjentkę zostawiają z zażenowaniem i po prostu niewiedza. W podobnym tonie do pacjentek odnosi się Pani z recepcji. Jest niemiła, opryskliwa. Do tego niestety panie za usługę życzą sobie płacić w gotówce a paragonu nie wydają. Jak we wstępie widać doświadczenie i wiedzę Pani Doktor ale brakuje zwykłej życzliwości do drugiego człowieka. Wydaje mi sie ze prywatnie za te pieniądze da się dzis znaleźć i jedno i drugie dlatego nie polecam gabinetu. Przykro ale za duże nastawienie na pieniążki. Na NFZ zostalam lepiej potraktowana przez ginekologa, na kawę pytanie dostałam rzeczową odpowiedź, tyle że terminy oczekiwania na wizytę są tam bardzo długie.

Polecam Panią doktor bardzo! Dziwią mnie te negatywne opinie, bo zawsze jestem traktowana z szacunkiem, uzyskuję odpowiedź na wszystkie pytania, mam zlecane badania w takiej ilości w jakiej trzeba. Czasem dzwonię -nawet kilka razy w tygodniu - jako przewrażliwiona ciężarna i zawsze uzyskuję pomoc (czasem nawet współczuję tym, którzy słuchają moich dziwnych pytań -a to trzecia ciąża). Wizyty trwają tyle ile trzeba. Jestem zadowolona, ale może to też dlatego, że nie przychodzę na tzw pogaduchy, tylko do dobrego specjalisty po konkretną poradę. A przez Panią z rejestracji udało mi się dostać do kardiologa wcześniej niż byłam zapisana. Zawsze mam wszystko wytłumaczone. W gabinecie jest czysto, za każdym razem są rozkładane na fotelu i krześle jednorazowe chusty. Otrzymuję informacje o wynikach baadań pobieranych w gabinecie, e recepty jeśli trzeba coś leczyć pomiędzy wizytami (otrzymuję bezpłatnie). Wchodzę punktualnie na wizyty, nie muszę się krępować przy podawaniu swoich danych w rejestracji, że ktoś słucha, bo pacjentki są obslugiwane pojedynczo (czułam się dzieki temu bezpiecznie przez te dwa dziwne lata pandemii), zawsze jestem dobrze traktowana. Poleciłam Panią doktor moim znajomym i już u niej zostały. Jedyny minus, to brak czerwonego dywanu dla niektorych osób i... mały parking pod budynkiem.

Bardzo ale to bardzo nie polecam! Prowadziłam u tej lekarki pierwsza ciążę. Ciążę zagrożona. Wizyty były częste -czesto nieplanowane. Jednak za każdym razem konieczne . Za każdym razem mina na dzień dobry jakbym jej co najmniej kogoś zabiła. Bardzo niemiła. Jak o coś zapytałam to jakbym zrobiła największy błąd w życiu. Odpowiedzi chamskie i opryskliwe. Ale pomyślałam tyle osób ja poleca . Wytrzymam. Wizyty po 7 min jak się dłużej ubierałam oczywiście w gabinecie bo łazienka wtedy była nieczynna to już chamska odzywka że za wolno. Jak po USG 3 trymestru u innego lekarza wyszło że dziecko ma coś na nerce, podczas szybkiego USG zapytałam dr Kluz czy nerki w porządku. Odpowiedziała tak tak . Nawet nie sprawdziła ... Aż nastał czas porodu . W szpitalu czekałam jak na zbawienie gdy dowiedziałam się że akurat ma dyżur. Ku mojemu zdziwieniu nie przyznała się do mnie. A po badaniu na 3 dzień stwierdziła że jednak nic się nie dzieje i mnie wypisze umawiając mnie na prywatną wizytę następnego dnia żeby wypisać skierowanie właśnie do szpitala miejskiego gdzie już mnie inny lekarz poinformował że nie potrzebuje już skierowania bo i tak mają obowiązek mnie przyjąć . Nastawiona tylko na kasę a do tego nie szanująca kompletnie pacjenta. Kobiety które ja polecają musiały mieć bezproblemowa ciążę bo inaczej nie rozumiem pozytywnych opinii o tej kobiecie ! Dodam że ta opryskliwa Anetka na recepcji nie lepsza. Ręką rękę myje.

Nie polecam!!! Pani doktor kompetentna i ma wiedzę, ale ...wizyty w pośpiechu, nie ma czasu na zadawanie pytań, a nawet jeśli uda się dojść do głosu Pani doktor odpowiada "z laską" i jest arogancka, brak empatii - kiedy bałam się że stracę ciążę i byłam roztrzęsiona - Pani doktor była bardzo niemiła. Pani z recepcji również bardzo niemiła.

Polecam Panią doktor! Ma ogromną wiedzę, szuka przyczyny choroby (trafiłam tu od innego lekarza, który leczył od dwóch lat, a choroba nawracała), zleca badania - nie trzeba prosić, pomaga umówić się na zabieg do szpitala i interesuje się pacjentkami. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba. Poleciłam Panią doktor moim znajomym i wszystkie już u niej zostały.

Wizyta to koszmar. Bardzo zle traktowanie pacjenta. Doktorka odzywa sie bardzo źle i obraża pacjentów. Od początku jest negatywnie nastawiona do pacjenta. Brak całkowitego poszanowania dla innych.

Bardzo się zawiodłam. Pani doktor odzywa się fatalnie, brak jakichkolwiek zasad etyki i taktu. Obraża pacjentkę przy wszystkich. Tragedia.

Zdecydowanie polecam ten gabinet i Panią Doktor! Miła kompetentna i uprzejma. Do gabinetu trafiłam z polecenia dwóch moich przyjaciółek, które od lat leczą się w tym gabinecie i rodziły w szpitalu u doktor Kluz. Jestem im wdzięczna, bo to naprawdę wspaniały lekarz, który traktuje każdego pacjenta z szacunkiem potrafi znakomicie stawiać diagnozę i leczyć. Pamięta mnie zawsze jak przychodzę, jak się nazywam i na co się badam, to bardzo miłe :)

Jeśli szukacie dobrego ginekologa w Rzeszowie to Polecam wszystkim dr Sabinę Kluz, bardzo dobry lekarz i specjalista! Prowadziła moje dwie ciąże, a teraz jestem jej „stałą” pacjentką. Można Jej naprawdę zaufać!

Wspaniały Lekarz! Pani Doktor od początku prowadziła moją ciążę i jestem wdzięczna losowi, że na nią trafiłam. Dokładna, cierpliwie wszystko tłumaczyła i uspokajała jak wyniki badań powodowały u mnie atak paniki, a i tak się zdarzało;)) Czułam przez całą ciążę i w czasie porodu, że jestem w najlepszych rękach. Pełen profesjonalizm i po prostu ciepła kobieta!!! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna i POLECAM Panią Doktor z całego serca!!!!!