dr n. med. Sabina Księżarek

DO PANI DOKTÓR JEŹDZI MÓJ 6-LETNI SYN. BARDZO SOBIE CHWALI WIZYTY U DENTYSTY I Z WIELKĄ RADOŚCIĄ TAM JEŹDZI. CHOĆ MIESZKAMY DALEKO - OKOŁO 25 KM OD BYTOMIA - TO JEDNAK WARTO...TERAZ JA SZYKUJĘ SIĘ DO WIZYTY CHOĆ BARDZO SIĘ BOJĘ - ZŁE WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA ALE SYN POWTARZA, ŻE TO SUPER PANI DOKTÓR :-)

Świetny lekarz, miły dokładny a co ważne u dentysty jest barzo delikatna. Mam zeby leczone przez panią dr wiele lat temu i są ok

Jest po prostu najlepsza:)Miła, cierpliwa, szczera, delikatna (leczenie "przydziąsłowe" wykonała bez znieczulenia i bez bólu). Dla mnie jest najlepszym lekarzem !!! D.z Katowic

NAJLEPSZA DENTYSTKA NA MIECHOWICACH. MIŁA, UPRZEJMA, PROFESJONALNA, POLECAM SERDECZNIE ... ONA JUŻ WIDZIAŁA WSZYSTKO. NAPRAWDE !!!

Zdecydowanie polecam !Pani dr uratowala mi zeba ,gdzie inny lekarz chcial mnie go pozbawic ! Profesjonalizm ! Kasia z Miechowic

Profesjonalizm !
Kasia z Miechowic

Bardzo polecam Panią Doktor, jest miła i cierpliwa, wszysko tłumaczy i nigdy nie okazała zniecierpliwienia. Wysoki standard usług a jedyny problem to terminy, ale jak jest dużo chętnych to jest to nieuniknione