lek. stom. Sebastian Cieślak

U Doktora Cieślaka byłam wczoraj. Najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłam - a byłam u wielu. Pan doktor, bardzo cierpliwie i spokojnie tłumaczy cały przebieg leczenia, wszystko robi bardzo delikatnie, więc nawet zastrzyk był przyjemny i bezbolesny. Ząb, którego nie potrafiło mi wyleczyć 2 innych lekarzy, został wyleczony w pełni. W końcu przestało boleć :) Dziękuję Panie Doktorze.

Niestety, Pan Doktor nie lubi leczyć zębów dzieciom - zwłaszcza kanałowo. Odmówił nam leczenia i kazał wyrwać ważny ząb, którego inni lekarze zarówno z Wcha, Jeleniej Góry, jak i Wrocławia, kategorycznie kazali ratować, aby nie było problemów ortodontyczbych. Szkoda czasu drodzy Rodzice.

Poprzednie opinie z całkowicie mijają się z prawdą, pan Cieślak w ogóle nie ma cierpliwości zwłaszcza do dzieci.Nic nam nie wytłumaczył,a moje dziecko potraktował bardzo instrumentalnie.

Poprzednie opinie z

Lekarz naprawdę super, ma magiczne rączki, nie sądziłam że stomatolog może tak delikatnie pracować. To pierwszy stomatolog który przy borowaniu nie najechal mi na nerwa i który tak szczegółowo opisał mi na czym polegać ma leczenie. Dr emanuje takim spokojem że zamiast zestresowana wyszłam szczęśliwa od stomatologa- wow. bardzo polecam. Obecnie przyjmuje w Wałbrzychu.

Najlepszy dentysta jakiego znam. Kompetentny, cierpliwy, emanuje niesamowitym spokojem. Dba o to, by pacjent był dokładnie poinformowany o sposobie leczenia. Z ręką na sercu przyznaję, że wizyty u dra Cieślaka pozbawiły mnie lęku przed leczeniem stomatologicznym. Dr Cieślak przyjmuje obecnie w Gabinetach Tarabuła przy ul. Św. Mikołaja. Serdecznie polecam.

Dla mnie to super lakarz,pracował na horbaczewskoego ale teraz słuch po nim zaginął,dajcie pls znać jak będziecie wiedzieć gdzie jest teraz,,,dzięki