lek. med. Sebastian Janiczek

Ortopeda

ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego,barkowego,łokcia,nadgarstka,stawu skokowego oraz urazów kręgosłupa. Wykonuje badania USG narządu ruchu:mięsnie,stawy,więzadła scięgna itp..Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu sta...

Jestem pacjentką doktora Janiczka w Oberclinic. Od dwóch lat tułam się z bólem stawu barkowego, dzięki doktorowi widzę światełko w tunelu. Zaproponowane leczenie zaczyna dawać rezultaty. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to to, że lekarza cechuje ogromna kultura osobista, da się to zauważyć nawet jak idzie korytarzem. Sympatyczny, każdy przypadek traktuje mocno indywidualnie i umie po ludzku wytłumaczyć medyczne zawiłości.

Od dwóch lat jestem zadowolonym pacjentem dra Janiczka. Jest to Lekarz: bardzo życzliwy, uczony, znakomity i oddany ludziom. Wdzięczny pacjent: Ryszard Przybyłowski

Wdzięczny pacjent: Ryszard Przybyłowski

Świetny lekarz! Trafna diagnoza i bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Pół roku walczyłam z problemem i niekompetencją, dopiero dr Janiczek mi pomógł.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)