dr n. med. Sebastian Kliwicki

Psychiatra

2,2
2,7
2,4

Mi sie ten pan nie podobał, byłam na zastepstwie za mojego lekarza który wyjechał, na 2 wizytach, nie pasował mi, źle sie czułam u niego i więcej nie poszłam do niego, nie ufałabym mu,nie przekonał nie umiejętnościami, nie polecam

Słaby, nie wiem jakim cudem został lekarzem, pamiętam go sprzed lat, zdenerwował mnie, miałem wrażenie, że nie wie co robi, bałbym się do niego iść, miesza prochy, nie zna się na tym co robi

Kiepski porównując z innymi, są o wiele lepsi lekarze z mniejsza liczba opinii, widzę że to tylko PR, nie przekłada się na umiejętności, wypisuje prochy jak cukierki, mój znajomy też nie był zadowolony z niego, nie polecam, życzę wam żebyście znaleźli kogoś kompetentnego kto naprawdę zna się na rzeczy a nie tylko tak myśli

Kiepski lekarz, dla tytułow i awansów, niestety bez powołania, czaruje energia i to wszystko, co do kompetencji to ich brak, wypisuje za duże dawki, niechlujnie prowadzi rozmowę, zapomina że wydaje leki które blokują mózg, Dba tylko o swój tylek, i kasę, nie reaguje na zgłaszane objawy, wręcz natretnie naklania do leczenia, po 10 latach przypomina mu się że jest coś takiego jak minimalna skuteczna dawka, jak organizm rozwalony, testuje leki, eksperymentuje na pacjentach, żałuję że tyle czasu spędziłam u niego, ale to wina prochow i mojego braku swiadomosci, niestety psychiatria leży, mało lekarzy już z powołania, ale są lepsi którzy nie skupiają się na zbieraniu dyplomów i awansow

Nie jest wnikliwą osobą, zdawkowe odpowiedzi, ignorowanie zgłaszanych uwag odnośnie objawow. Recepta, kasa za wizytę, parę słów otuchy i "nastepny" , niby nie ma pośpiechu, ale zaangażowania wielkiego tez nie widac,

To wspanialy lekarz . Dziś moje życie jest piękne i radosne. Dziękuję Bogu że , mogłam być pacjętką dr Kliwickiego,ponieważ jestem tą Jolą jaką zawsze bylam,pozytywną i kochającą mamą 8 babcią.DZIĘKUJĘ DOKTORZE!.

Po rocznej kuracji nadzorowanej przez dra Kliwickiego zawsze po kolejnej wizycie czułam się lepiej w swoim otoczeniu i zyciu codziennym. Od samego początku zaufałam w jego kompetencje i fachowość . Dziś muszę podziękować za jego wytrwałość i systematykę leczenia , która dała oczekiwane rezultaty i jestem na ukończeniu leczenia. Dziękuję Elżbieta.

dr Kliwicki to lekarz godny polecenia osobom, które nie radzą sobie z różnorodnymi problemami życia codziennego, objawami depresyjnymi. Kompetentny, znajdujący czas dla każdego pacjenta

Nie byłem zadowolony. Nie potrafił prowadzić rozmowy, nie był wnikliwy(jak porównuje teraz do innych lekarzy). Trzymał mnie na jednym leku 3 miesiące bez efektów, co innym lekarzom wydawało się dziwne. Na pewno bardzo miły i cierpliwy nie ma pośpiechu w gabinecie.