Lekarze Elbląg

lek. dent. Dorota Złotowska-Hermanowicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

82-300 Elbląg

Godny polecenia specjalista. Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, relaksująca atmosfera i miłe podejście do pacjenta. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z efektu leczenia. Ewa Grossmann
Opinia dodana przez: Ewa Grossmann

lekarz Monika Zamojcin- Krawczyk

Konopnockiej 2A/57
82-300 Elbląg

Wspaniały lekarz, polecam serdecznie, prowadzi moja druga ciążę, takich lekarzy potrzeba więcej. Pozdrawiam

lekarz Marcin Kurowicki

82-300 Elbląg

Badzo miły lekarz kompetentny wytłumaczy wszystko spokojnie bez pospiechu poprostu jest przyjazny dla pacjęta ,polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Wanda

Maria Tomczak

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Przeprowadza bardzo dokładne wywiady chorobowe. Poświęca pacjentom dużo czasu. Zleca bez zahamowań wykonywanie badań specjalistycznych. Na miejscu w przychodni posiada: laboratorium /badanie krwi, moczu/, gabinet EKG, gabinet USG, gabinet okulistyczny. W większości przypadków ordynuje tanie leki polskich firm farmaceutycznych a mimo to posiada bardzo dobre wyniki w leczeniu pacjentów.
Opinia dodana przez: maryjanek

lek. dent. Danuta Filipkowska

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście ...
Opinia dodana przez: TERESA

lekarz Elżbieta Pędzik

Chirurg dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Bardzo polecam pania doktor.. Potrafi wysluchac i dobrze doradza.. Opisuje co sie dzieje i pokazuje gdzie co jest zlamane
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Beata Madujska-Tomczak

Alergolog, Pediatra

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%
Opinia dodana przez: marta

lekarz Agnieszka Sokołowska

Anestezjolog

82-300 Elbląg

Godna polecenia Pani Lekarz. Jest zainteresowana pacjentem. Fachowe podejście. Polecam z czystym sercem :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Muzyka

82-300 Elbląg

Bardzo uprzejmy lekarz. Wszystko stara się wytłumaczyć i nie koncentruje się tylko na jednym zgłaszanym problemie lecz bada kompleksowo i stara się dociec przyczyny problemu. Polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Janina Dyba

Narutowicza 6
82-300 Elbląg

Co tu dużo mówi sama byłam dzieckiem i do niej chodziłam. Urodziłam troje dzieci i też do niej zapisałam super lekarz polecam 😘
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Przybyła

Leśmiana 7/25
82-300 Elbląg

Najlepszy pediatra w Elblagu. Polecam z całego serca.zawsze trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Nie zbywa rodzica z problemem.

lekarz Gabriela Łosińska-Wąs

Psychiatra

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Fachowość,cierpliwość,ciepło,dużo serca,ratuje mnie od wielu lat,z czystym sumieniem polecam Panią Doktor
Opinia dodana przez: AndrzejZ

lekarz Jarosław Przybylski

Urolog

82-300 Elbląg

Kilkanaście lat badam się u doktora.Jest zaufanym specjalistą, bardzo rzetelnie podchodzi do badania. Zabieg przeprowadził bez zarzutu. Potrafi komunikować się z każdym pacjentem. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Makar

lek. dent. Wioleta Sekula

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "TWOJE OCZY" JANUSZ ADAMSKI
ulica Gdyńska 51
82-300 Elbląg

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa... wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy. Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Karolina Burkhardt

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

bardzo dobry stomatolog,lekarz "z powołania",zawsze miła,usmiechnięta,zyczliwa do pacjenta.wizyta nie jest stresująca,bezbolesnie
Opinia dodana przez: mika

lekarz Ewa Szumska-Mytych

82-300 Elbląg

Nie ma słów na to jaka wspaniała Pani Doktor!!! Polecam z całego serca! Wspaniała osoba. Szczere podziękowania za wszystko.

lek. dent. Arkadiusz Rosiński

Wojewódzki Zespół Medycyny Przemysłowej - Oddział w Elblągu
Tysiąclecia 5
82-300 Elbląg

Lekarz Dentysta godny polecenia,mialam okazje leczyc zeby u Pana doktora i spisal sie na medal.Dlatego z cala pewnoscia moge wystawic najlepsza opinie

lekarz Julianna Wejs-Maternik

Radioterapeuta

82-300 Elbląg

Cudowny człowiek, niesamowite podejście do pacjenta!!!!! Chciałabym trafiać zawsze na takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dorota Kaźmierska

Internista, Diabetolog

Garnizonowa 8
82-300 Elbląg

Lekarz wzorowy - wspaniały i oddany dla pacjenta.

lekarz Danuta Kwiatkowska

Reumatolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oddział reumatologii
Wieżowa 13
82-300 Elbląg

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Na nowo zacząłem wierzyć w służbę zdrowia. Od pierwszej wizyty czułem, że mam do czynienia z człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałem. Pani doktor ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Pani doktor wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto. Wszystkim polecam ...
Opinia dodana przez: Krzysiek Ż.