Lekarze Elbląg

lekarz Roman Jabłoński

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

lek. dent. Dariusz Myśliński

Protetyk, Stomatolog

DUODENT
SŁONECZNA 15A/5U
82-300 Elbląg

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!

lekarz Bogumiła Baran

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg

Bardzo miła wizyta - Doktor z ogromną wiedzą, treściwymi wyjaśnieniami, profesjonalnym i szczegółowym badaniem. Do domu wracałyśmy z ogromną ilością zaleceń rehabilitacyjnych w warunkach domowych po zdjęciu gipsu. Gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Katarzyna Chylińska-Wachnianyn

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALFA" Spółka Partnerska Lekarzy
Jana Amosa Komeńskiego 35
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz! Z ogromną empatią dla pacjenta i rodziny. Fachowo i dokładnie tłumaczy przebieg choroby oraz zastosowane leczenie. Bardzo trafne diagnozy, celne dobranie leków, które działają natychmiastowo. Pod opieka Pani doktor pacjent "zdrowieje w oczach" czego nie było podczas opieki innych lekarzy. Fantastyczny człowiek o pięknym umyśle!
Opinia dodana przez: Marta

Sławomir Morawski

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
82-300 Elbląg

Świetny Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo uprzejmy i pogodny. Lekarz z powołania oby jak najwięcej takich osób ! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z żoną i na pewno nie zmienimy Pana Morawskiego na żadnego innego lekarza :)
Opinia dodana przez: Piotr i Pamela

Joanna Suliga

Masażysta, Fizjoterapeuta

Klub Sportowy
u pacjenta w domu
Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Rafał Pawłowski

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
Generała Józefa Bema 80
82-300 Elbląg

prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista
Opinia dodana przez: robert

lekarz Magdalena Huzarewicz

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 54/I/4
82-300 Elbląg

Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Zmieniłam lekarza przez przypadek, gdy chciałam umówić się na wizytę u dotychczasowej pani doktor, lecz była ona nieobecna. I trafiłam do dr Huzarewicz. Nie żałuję, przeciwnie bardzo się cieszę. Nie miałam wcześniej wykonywanych badan usg tak dokładnie, omawianych wyników, nikt nie pytał czy ja mam jakiekolwiek pytania, i nikt nie odpowiadał na moje pytania tak konkretnie i rzeczowo. Ponadto, co dla mnie jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Anetta Oszwa

Radiolog

82-300 Elbląg

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna wizyta, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze radiologami ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Oszwy ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję
Opinia dodana przez: Zbyszek
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Internista
                                       lek. med. Joanna Pawlik

lek. med. Joanna Pawlik

Internista, Kardiolog

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)
Opinia dodana przez: KAJA

lekarz Anetta Gwiazdowska

Poradnie specjalistyczne
Legionów 8/C
82-300 Elbląg

Pani Doktor Anetta Gwiazdowska opisała szczegółowo mój problem I zastosowała odpowiednie leczenie. Wiedza, skuteczność, absolutny profesjonalizm, podejście oraz przesympatyczna atmosfera - wszystko na najwyższym poziomie, dokładnie to , czego oczekiwałem. Polecam P. Doktor :)
Opinia dodana przez: Tomasz Sokół

lekarz Tomasz Wójcik

82-300 Elbląg

Świetny lekarz, spokoj bije od tego człowieka, i widać, ze zna sie na tym, co robi!!!! Zostalam rowniez zoperowana przez Doktora. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Izabela Siwakowska

82-300 Elbląg

Lekarz o wysokiej empatii miła ,kompetentna , uprzejma zawsze porozmawia wytłumaczy zawsze ma czas dla pacjenta zawsze uśmiechnięta o dużej fachowości oddana całkowicie swojej pracy. Kochająca ludzi i swoją pracę
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Michał Wojtala

mgr Michał Wojtala

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Indywidualna Praktyka Psychologiczna Michał Wojtala
Plac Słowiański 1/3
Elbląg

Bardzo dobry psycholog. Wcale się nie dziwię, że ma takie dalekie terminy wizyt. Sama jestem po studiach doktorskich z psychologii i nie ukrywam, że po tym czego tam doświadczyłam wstydziłam się do tego przyznać. Po wizycie wiem, że jednak nic nie wiem. Chapeau bas - jest Pan wyjątkowym specjalistą z ogromną i godną pozazdroszczenia wiedzą. Dziękuję za konsultację. To było coś!
Opinia dodana przez: Jaga

lekarz Roman Wolak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

82-300 Elbląg

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

lekarz Jerzy Gołębiowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wiązowa 10
82-300 Elbląg

Dzięki kompetencji, profesjonalizmowi a także ludzkiej wrażliwości- Pan dr.- Koordynator Oddziału Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu wraz z całym sztabem personelu medycznego - DWUKROTNIE uratował życie mojego Taty, który musiał przejść skomplikowane operacje kilku tętniaków. Zawsze będę wdzięczna za ogromne poświęcenie, trud i życzliwość okazaną przez Pana doktora i cały personel kierowanego przez Niego wzorowo Oddziału Chirurgii- wdzięczna córka Pacjenta MB
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Gawieńczuk

82-300 Elbląg

Pan Marek okazał się pierwszą osobą która podjęła się wykonania zabiegu. Mimo że był trochę bolesny Pan doktor był bardzo cierpliwy i wykazał się ogromną troską i współczuciem. Profesjonalny, życzliwy, dodający otuchy- polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra S

lekarz Katarzyna Belczewska

Lekarz rodzinny

82-300 Elbląg

Pani Doktor zawsze trafi u mnie z lekami, jest ematyczna i podchodzi do pacjenta w taki sposób, że czuję się on zaopiekowany.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Damian Borof

82-300 Elbląg

Lekarz, który pozostał człowiekiem. Kontakt z pacjentem nie jest dla niego podrzędną kwestią. Jest komunikatywny i empatyczny. Odpowiedzi na pytania pacjenta nie traktuje jako stratę czasu (oby więcej było takich lekarzy!). Uzdolniony-przeprowadził na mnie udaną operację stabilizacji kręgosłupa techniką, która w Polsce jest stosowana dopiero od roku! Tak bardzo dziękuję...
Opinia dodana przez: Marysia
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Dietetyk
                                       mgr Ewelina Wojtas

mgr Ewelina Wojtas

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Clinica La Medica
Sukiennicza 5
82-300 Elbląg

Bardzo dobry dietetyk z indywidualnym podejściem i ogromną wiedzą. Zdecydowanie polecam panią Ewelinę.