Lekarze Elbląg

lekarz Lech Cylkowski

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Bardzo skuteczne leczenie. Przyszłam z przewlekłą infekcja grzybicza z która borykałam się już jakiś czas. Dostałam skuteczne leczenie i mój partner też.

Michał Wojtala

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

mgr Katarzyna Olechnowicz

Logopeda

Gabinet Logopedyczny "Bartulo"
Elblag, ul. Hetmańska 8/11
82-300 Elbląg

Dawno nie widzialam tak kompetentnej osoby, poniewaz mieszkamy za granica porada musiala byc udzielona w dosc krotkim czasie. Cwiczenia, ktore Pani Kasia przedstawila sa bardzo pomocne. Polecam tego logopede.

lekarz Krzysztof Sulkowski

Alergolog, Pediatra

Pionierska 28/1
82-300 Elbląg

Pan doktor to wspaniały lekarz. Mamy za sobą kilka wizyt,jak to zazwyczaj bywa,dzieci rozkłada przed weekendem. Pan doktor nigdy nam nie odmówił pomocy. Nigdy nie zignorował telefonu. No i przede wszystkim sumiennie bada. Ogromna wiedza i intuicja. No i mieliśmy sytuację że oprócz dwuletniego synka chcieliśmy osłuchać też drugie dziecko mające dwa miesiące, ponieważ coś nas niepokoiło. Pan doktor,zrobił to przy okazji,nie obciążając nas podwójnie,co było dla nas sporym zaskoczeniem ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Anna Nej

Internista, Kardiolog

ul. Michała Bałuckiego 12/8
82-300 Elbląg

Pani doktor jest bardzo dobrym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem- kompetentna i wnikliwa w poszukiwaniu przyczyn chorobi, przyjazna pacjentom. Uratowała życie mojego męża, który był w bardzo ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Urszula Maria

lekarz Agnieszka Korab-Doroszkiewicz

Internista, Pulmonolog

Powstańców Warszawskich 3/2
82-300 Elbląg

Dr Agnieszka jest lekarzem kompletnym i kompetentnym, idealnym dla pacjenta nie chwalącego się dolegliwościami. Potrafi błyskawicznie ocenić schorzenie i stan pacjenta. Kieruje natychmiast na badania specjalistyczne przy użyciu dostępnej aparatury.Potrafi przekonać do leczenia nawet krnąbrnego pacjenta - tłumaczy schorzenie i jego skutki uparcie i skutecznie. Pacjentom poświęca wiele czasu , także po godzinach pracy, szczególnie gdy stan pacjenta jeszcze nie jest ustabilizowany. Jest lekarzem zdecydowanym w działaniu, a przy tym ...

lekarz Sebastian Szałach

ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Profesjonalna i rzetelna porada. Bardzo dobre podejście do 2letniego syna. Wizyta odbyła się na NFZ, przebiegła spokojnie, bez pośpiechu. Cierpliwe podejście lekarza. Wszystko wytłumaczył. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mirosław Koryśko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Usług Pielęgniarskich i Lekarskich mgr Anna Radzanowska
ul. Fromborska 11/IV/8
82-300 Elbląg

Mam trochę szczęścia, trafiłam nie do lekarza a do Specjalisty Ortopedy Traumatologa Mirosława Kraśko. JUDYM w obecnym czasie. Wizyta 40 minut i to nie tylko porada, a pomoc w bólu natychmiast , to konkretne wyjaśnienia, uspokojenie, brak mi słów . Dziękuję za serdeczność w perfekcjonalności zawodowej. Teresa Maczyta
Opinia dodana przez: TERESA MACZYTA

lekarz Ludwika Szatanik

Wojewódzki
82-300 Elbląg

Profesjonalna w każdym calu, i po prostu człowiek, mogliśmy dzwonić o każdej porze dnia i nocy kiedy nic nie wiedzieliśmy o cukrzycy a nasze dziecko cierpiało !!! wielki szacunek dla Pani Doktor - pozdrawiam serdecznie !!!!!

lek. dent. Katarzyna Przekwas

Broniewskiego 21/4
82-300 Elbląg

Najlepsza stomatolog :) Zero bólu, po zębach nawet nie widać, że były plombowane. Wszystko profesjonalnie. Pani Kasia wyleczyła mi już zęby z 8 lat temu i to sporo. Teraz już 4 zęby zrobione, co wizytę po dwa i nie czułem kompletnie nic! Iść do Pani Kasi to sama przyjemność :) Fachowiec :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Korzystam z usług Pani doktor jako lekarza rodzinnego od ponad 25 lat. Cenię za to, że jeśli trzeba, bez problemu wystawia skierowania na badania oraz do specjalistów, z drugiej strony stara się leczyć infekcje nie wykorzystując antybiotyki, chyba że są niezbędne. Na razie nie zawiodłem się.

Danuta Janczewska

Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny Echokardiograficzny
ul.1Maja 39/2
82-300 Elbląg

nie znam lepszej lekarki niż pani Danuta

lekarz Andrzej Walczyński

Moniuszki 19/7
82-300 Elbląg

Polecam. Lekarz rzetelny, profesjonalny, miły i serdeczny.Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy.Odpowiada cierpliwie i z uśmiechem na pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Natalia Teleszyńska

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Polecam. Pani Natalia odratowała 2 zęby leczone kanałowo, choć inna dentystka chciała już wyrywać.. jestem wdzięczna do tej pory.

lekarz Mariusz Selke

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Anna Witomska

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Polecam gorąco Panią doktor.Profesjonalna i miła obsługa.Przystępne ceny za dobrą robotę!!!!!!!Dokładne wytłumaczenie choroby oraz sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Andrzej Skowroński

Internista, Kardiolog

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

Świetny lekarz, z powolania. Umie sluchac i udzielac wyczerpujacej porady. Wykona niezbedne badania, jesli tego wymaga stan pacjenta. Duze doswiadczenie zawodowe. Expert w agnioplastyce. Goraco polecam, szczegolnie tym po zawale.
Opinia dodana przez: Marzanna
Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Paweł Bryl

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Profesjonalista w każdym calu. Cudowne podejście do dzieci. Celne diagnozy. Gorąco polecam. Lekarz na 5 !!!

lekarz Krzysztof Pawluszkiewicz

Internista, Hipertensjolog

UNI-MED
Gdyńska 51, wejście od ul.Niepodległości
82-300 Elbląg

Super lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy. Wielokrotnie mi pomógł. Zawsze wysłucha. Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria