Seksuolog

Wolny termin: 20 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 20 Sie o 11:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Filip Grabowski

Gabinet psychologiczno – seksuologiczny
Ariańska 18/15

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

Wolny termin: 22 Sie o 14:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wolny termin: 23 Sie o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Psychiatra

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Seksuolog Katowice mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Pomoc psychologiczna, Seksuolog

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek

Witam
Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

Witam

Seksuolog Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z ...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika