lekarz Seweryn Niemcewicz

3,6
3,7
3,7
3,1

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Prowadzi obecnie moją ciąże i to dzięki niemu udało mi się zajść w ciąże po 4 latach starania :)Postawił odpowiednią djagnozę i wdrożył leczenie (inni lekarze tylko mówili jest Pani młoda prosze próbować)Obecnie jestem w 16 tygodniu ciąży i w stałym kontakcie z Panem doktorem.Na każde pytanie zawsze odpowiada w sposób zrozumiały. Fakt nie sypie kawałami z rękawa,ale przecierz nie o to tu chodzi! Zawsze po wizycie wychodzę pełna optymizmu i szczęśliwa że mam takiego lekarza prowadzącego moją ciąże.Jeśli zdecyduję się ...

Fakt nie sypie kawałami z rękawa,ale przecierz nie o to tu chodzi! Zawsze po wizycie wychodzę pełna optymizmu i szczęśliwa że mam takiego lekarza prowadzącego moją ciąże.Jeśli zdecyduję się w przyszłości na drugie dzieciątko napewno również udam się do Pana doktora.POLECAM!

Lekarz godny polecenia, jak na pierwszą wizytę był bardzo uprzejmy, delikatny, nie zraził mnie do siebie tym, że nie posiada promiennego uśmiechu. Pan doktor odpowiada na pytania bez problemu, na koniec wizyty nawet się leciutko uśmiechnął. POLECAM!

Witam! Pan doktor prowadzi moją ciążę i jestem jak najbardziej zadowolona ;) Z każdej wizyty wychodzę usatysfakcjonowana i doinformowana. Ponadto lekarz dokładnie bada każdą część ciała maluszka, robi dokładne zdjęcia i wydruk prawidłowości rozwoju dziecka ;) Czy jest oschły, niemiły? Normalny lekarz ;) Czasem nawet zażartuje. Zdecydowanie polecam każdej kobiecie, jest dokładny i niedrogi ;)

Pan doktor to trzeci lekarz, do którego udałam się z moim problemem. W czasie drugiej wizyty postawił trafną diagnozę- poprzedni lekarze tego nie potrafili, potem zabieg przeprowadzony przez Pana Doktora; opieka i troska o pacjenta, rzeczowość oraz cierpliwość, numer na komórkę w razie pytań po zabiegu. Może i nie uśmiecha się promiennie ale nie o to przecież chodzi. Wspaniały lekarz!

Tego lekarz poleciła mi znajoma pracującą w szpitalu.Zaufałam jej i wybrałam tego lekarza do prowadzenia mojej 1 ciąży. W tym samym czasie moja znajoma chodziła do innego lekarza. Mój lekarz był ogólnikowy i odburkiwał na zadane pytania-ona miała kompleksowa obsługę... Tydzień po terminie porodu udałam się do szpitala, bo od lekarza nie dostałam informacji co mam robić. W trakcie porodu wyszły komplikację, bo ten lekarz nie zauważył u mnie torbieli na 3-5cm która była u mnie w pochwie...Przeżyłam przez to swoje... Wspomnę jeszcze o kolejkach w poczekalni-gdzie był sierpień-ja w 9 miesiącu ciąży,niewygodne krzesła, brak klimatyzacji albo nawet wentylatora a trzeba było czekać po 3 godziny na wizytę, bo przede mną było już ok 20 klientek.ja oczywiście byłam na 16tą-tak jak widnieją godziny urzędowania lekarza... Nie polecam!!!

To mój czwarty ginekolog w przeciągu roku i powiem tylko tyle, że jedynie on zbadał mnie od A do Z..i wszytsko odrazu powiedział, zreszta w pożniejszym czasie przeprowadzał również zabieg u mnie. Jest wybitnym i znającym sie na swoim fachu lekarzem, wole kogos kto mnie nie zagaduje durnymi zartami tylko odpowiada konkretnie na moje pytanie i mowi tylko o mojej przypadlosci a nie o calym swiecie, i przy tym jest fantastycznym specjalista!!I takim godnym polecenia lekarzem jest Dr.Niemcewicz. Który lekarz po operacji daje do siebie numer kontaktowy ze mozna w kkazdej chwili zadzwonic jesli sie ma jakies obawy,.bo ja oprcz tego jeszcze takiego nie spotkałam..

DZIEWCZYNY NIE ZNAM GO KOLEZANKA MIE GO ... POLECA !!!! ALE JA MYSLE ZE KAZDY LEKARZ BEZ WYJATKU POWINIEN DBAC O WSZYSKO A W SZCZEGÓLNOŚĆI O NAS !!JA CHODZE DO GIN.KOCHAJ..W. I POWIAM JEST MRUKOWATY ALE ZA TO Z KLASĄ CHODZ JA NIE PRZEPADAM ZA TAKIMI LUDZMI KIM KOLWIEK SA BO JA JESTEM OSOBA USMIECHNIETA A NIE MRUKOWATA POWODZENIA

DZIEWCZYNY NIE ZNAM GO KOLEZANKA MIE GO ... POLECA !!!!
BO JA JESTEM OSOBA USMIECHNIETA A NIE MRUKOWATA POWODZENIA

Jestem bardzo zadowolona. Doktor wiele nie mówi ale odpowie na każde pytanie!

Jestem bardzo zadowolona.
Doktor wiele nie mówi ale odpowie na każde pytanie!

Mam 21 lat, jest to 6 lekarz ginekolog, z którym mam kontakt i szczerze polecam go jako specjalistę. Ma świetnie wyposarzony gabinet, podejście do pacjentki bardzo dobre, konkretne, fachowe. Będąc w 11 tyg ciąży wyszłam z jego gabinetu uspokojona, z poczuciem bezpieczeństwa i zaufania. Nie bez znaczenia jest również naprawdę "ludzka" cena wizyty prywatnej.

Lekarz kompetentny, trochę surowy w obejściu i małomówny ale odpowie na każde pytanie i wszystko dokładnie sprawdzi