lekarz Seweryn Niemcewicz

Lekarz godny polecenia, jak na pierwszą wizytę był bardzo uprzejmy, delikatny, nie zraził mnie do siebie tym, że nie posiada promiennego uśmiechu. Pan doktor odpowiada na pytania bez problemu, na koniec wizyty nawet się leciutko uśmiechnął. POLECAM!

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Prowadzi obecnie moją ciąże i to dzięki niemu udało mi się zajść w ciąże po 4 latach starania :)Postawił odpowiednią djagnozę i wdrożył leczenie (inni lekarze tylko mówili jest Pani młoda prosze próbować)Obecnie jestem w 16 tygodniu ciąży i w stałym kontakcie z Panem doktorem.Na każde pytanie zawsze odpowiada w sposób zrozumiały. Fakt nie sypie kawałami z rękawa,ale przecierz nie o to tu chodzi! Zawsze po wizycie wychodzę pełna optymizmu i szczęśliwa że mam takiego lekarza prowadzącego moją ciąże.Jeśli zdecyduję się ...

Fakt nie sypie kawałami z rękawa,ale przecierz nie o to tu chodzi! Zawsze po wizycie wychodzę pełna optymizmu i szczęśliwa że mam takiego lekarza prowadzącego moją ciąże.Jeśli zdecyduję się w przyszłości na drugie dzieciątko napewno również udam się do Pana doktora.POLECAM!

Witam! Pan doktor prowadzi moją ciążę i jestem jak najbardziej zadowolona ;) Z każdej wizyty wychodzę usatysfakcjonowana i doinformowana. Ponadto lekarz dokładnie bada każdą część ciała maluszka, robi dokładne zdjęcia i wydruk prawidłowości rozwoju dziecka ;) Czy jest oschły, niemiły? Normalny lekarz ;) Czasem nawet zażartuje. Zdecydowanie polecam każdej kobiecie, jest dokładny i niedrogi ;)

Pan doktor to trzeci lekarz, do którego udałam się z moim problemem. W czasie drugiej wizyty postawił trafną diagnozę- poprzedni lekarze tego nie potrafili, potem zabieg przeprowadzony przez Pana Doktora; opieka i troska o pacjenta, rzeczowość oraz cierpliwość, numer na komórkę w razie pytań po zabiegu. Może i nie uśmiecha się promiennie ale nie o to przecież chodzi. Wspaniały lekarz!

Nieuprzejmy,nie miły,traktuje pacjenta jak zło konieczne.Może prywatnie jest inny ale na fundusz NIE!

Jestem bardzo zadowolona. Doktor wiele nie mówi ale odpowie na każde pytanie!

Jestem bardzo zadowolona.
Doktor wiele nie mówi ale odpowie na każde pytanie!

Polecam kobietom które maja problemy z zajściem w ciąże. Ponad 1,5r. starałam się o dziecko i się udało dopiero jak zmieniłam lekarza. Cena mała za wizytę, później pan Doktor brał mi tylko 20zł jak byłam pokazać tylko wyniki :) jest bardzo dobrym specjalistą!

Lekarz kompetentny, trochę surowy w obejściu i małomówny ale odpowie na każde pytanie i wszystko dokładnie sprawdzi

DZIEWCZYNY NIE ZNAM GO KOLEZANKA MIE GO ... POLECA !!!! ALE JA MYSLE ZE KAZDY LEKARZ BEZ WYJATKU POWINIEN DBAC O WSZYSKO A W SZCZEGÓLNOŚĆI O NAS !!JA CHODZE DO GIN.KOCHAJ..W. I POWIAM JEST MRUKOWATY ALE ZA TO Z KLASĄ CHODZ JA NIE PRZEPADAM ZA TAKIMI LUDZMI KIM KOLWIEK SA BO JA JESTEM OSOBA USMIECHNIETA A NIE MRUKOWATA POWODZENIA

DZIEWCZYNY NIE ZNAM GO KOLEZANKA MIE GO ... POLECA !!!!
BO JA JESTEM OSOBA USMIECHNIETA A NIE MRUKOWATA POWODZENIA

Koszmar a nie lekarz, potraktował mnie gorzej niż psa, po wizycie u niego byłam w ciężkim szoku. Nie wiem jak ktoś taki może być lekarzem i to ginekologiem, nie uzyskałam ani jednej kompetentnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Był gburowaty i tylko odburkiwał coś pod nosem. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE u tego pana (bo trudno nazwać go lekarzem)