lekarz Simona Oziemska-Kwiecień

1,6
1,5
1,4

Nie polecam Pani doktor, przestałem do niej chodzić ze względu na brak postępów leczenia. Psychika Pani "doktor" zatrzymała się na PRL'U, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, wie lepiej co pacjenta boli a co nie...

Moje doświadczenie z panią doktor jest zupełnie inne jak w opiniach wyrażonych powyżej. Otrzymałem dokładne wytłumaczenie mojego problemu, zalecenia były też jak najbardziej satysfakcjonujące. Pani doktor w stosunku do mnie była miła powiedziałbym że zauważyłem nawet odruchy empatii. Po dwóch wizytach mogę polecić jak najbardziej

Lekarka bardzo nieprzyjemna, mówię o swoich dolegliwościach co się wydarzyło to była bardzo olewcza nic mi nie pomogła, wysłała do domu, naprawdę nie polecam...

Pani Doktor bardzo opryskliwa, nieempatyczna i niemiła. Wydaje się jakby pracowała za karę. Nie dała mi dojść do słowa (opisać swoich objawów) a skierowanie wystawiła z łaską. Nie spojrzała również na miejsce dolegliwości. Wizyta trwała 5 minut wypełniona strachem przed powiedzeniem czegokolwiek.

Pani bardzo niesympatyczna. Nawet na wizycie prywatnej nie potrafi wykazać nawet odrobiny empatii czy współczucia. Ton cały czas pretensjonalny jakby była zła, że musi przyjąć pacjenta. Żadnej konkretnej porady, szkoda czasu i pieniędzy.

Bardzo niemiła, ton głosu krzyczący, zero wrażliwości, brak podejścia do pacjenta. Każda wizyta u niej napawa mnie strachem. Nie polecam

Nie polecam

Zgadzam się w 100 %. Wredna baba. Spóźnia się do przychodni a czasem w ogóle nie przychodzi, krzyczy, poniża pacjentów. Zero kultury. Naprawdę nie polecam.

Tragiczna kobieta. Wredna, niemiła, krzyczała na mnie. Co za człowiek, minęła się chyba się z powołaniem. Takich ludzi to chyba pola a nie do pacjentów. Z czym do ludzi????!!!!