lekarz Sławomir Cichecki

Laryngolog

Witam, Byłam u dr.Cicheckiego na jednej wizycie ze sobą i z synem 4 letnim tj.łącznie dwóch pacjentów do badania. Doktor bardzo kompetentnie podszedł do badania. Nie spieszył się, nie przejmował kolejką w poczekalni. Przeprowadził wywiad , a następnie przeszedł do badania. Dr. Cichecki ma fantastyczne podejście do dzieciaczków. Najpierw mały "pomagał" lekarzowi, trzymał nereczkę , ręcznik , patrzył czy lampa dobrze świeci, trzymał mamę za rękę itd.- wizyta w formie zabawy.Po mamie lekarz przystąpił do badania małego pacjenta. Mój przedszkolak był zachwycony tym doktorem. Koszt wizyty 150 zł. tj rabat ...

Witam,
Byłam u dr.Cicheckiego na jednej wizycie ze sobą i z synem 4 letnim tj.łącznie dwóch pacjentów do badania. Doktor bardzo kompetentnie podszedł do badania. Nie spieszył się, nie przejmował kolejką w poczekalni. Przeprowadził wywiad , a następnie przeszedł do badania. Dr. Cichecki ma fantastyczne podejście do dzieciaczków. Najpierw mały "pomagał" lekarzowi, trzymał nereczkę , ręcznik , patrzył czy lampa dobrze świeci, trzymał mamę za rękę itd.- wizyta w formie zabawy.Po mamie lekarz przystąpił do badania małego pacjenta. Mój przedszkolak był zachwycony tym doktorem. Koszt wizyty 150 zł. tj rabat 50 zł - gdyż opcja hurtowa. Bardzo miły gest ze strony lekarza :) - przecież nie musiał, mógł policzyć jak za 2 osoby. Polecam gorąco tego specjalistę.

Szybka fachowa pomoc co noc syn miał krwotoki z nosa dostał leki,poradę i jest dużo lepiej i nareszcie możemy się wyspać.

Znakomity specjalista, trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki. W tydzień pozbyłam się problemów zdrowotnych, które inni lekarze leczyli przez pół roku. Serdecznie polecam!

Lekarz z powałoania. Z sercem i kompetentnie podchodzi do pacjenta. Jeśli zachodzi potrzeba potrafi przełozyć swoje prywatne sprawy aby przyjąć pacjenta z bólem.Leczymy się u niego od lat całą rodziną.

Ja jestem bardzo zadowolona.Od kilku lat leczy p.doktor całąrodzine zawsze z doskonałym skutkiem dla tego wszystkim go polecamy

Polecam wszystkim. Sympatyczny i konkretny. Tak powinna przebiegać wizyta. Niewielu takich lekarzy jak ten Pan można dzisiaj spotkać. Widać, że praca i kontakt z pacjentem sprawia mu przyjemność. Dobry człowiek. Pozdrawiam.

Wspaniały,przemiły nie tylko lekarz,ale i człowiek.Myślę,że oprócz nazwania go laryngologiem spokojnie można dodać mu tytuł psychologa.Podchodzi do pacjenta z ogromna życzliwością i zrozumieniem,traktuje naprawdę poważnie.Polecam w 100%!!!

Fantastyczne podejscie do dzieci ,znajomość laryngologi.Doskonale leczy.

Fantastyczne podejscie do dzieci ,znajomość laryngologi.Doskonale leczy.

Kompetentny lekarz, bardzo miły, tłumaczy chorobe i sposób leczenia. W dziszejszych czasach żeby trafić na takiego lekarza to trzeba mieć dużo szczęscia. Wszystkim polecam