lekarz Sławomir Czekałowski

Czekam na wynik ponad miesiąc , miał być do odebrania do 2 tygodni . Brak kontaktu z lekarzem , próbuję się skontaktować telefonicznie, smsem i nic z tego . Nieodpowiedzialny lekarz. Od 8 lat po przebytej chorobie wykonuję badania kolonoskopii co 2 lata w innych placówkach medycznych . Nigdy nie zdarzyło mi się abym nie mógł odebrać wyniku badań . Zapłaciłem 800 zł i nie znam opini po badaniu gdzie jest mi to bardzo potrzebne tak jak to każdemu badającemu się pacjentowi. Pani , która odbiera telefon do rejestracji powiedziała mi że doktor jest bardzo zajęty bo ma dużo pacjentów i nie może wyrobić się z przekazaniem wyników pacjętowi. Nigdy już nie skorzystam z usług tego lekarza .

Po dwoćh latach zmagania się bezskutecznie z chorobą dopiero tu uzyskałam profesjonalną poradę i leczenie . Już po trzech tygodniach była wyrażna poprawa . Obecnie minął 9 miesiąc od zakończenia kuracji i jest idealnie . Wielkie dzięki Panie doktorze .

Wyśmienity lekarz,bardzo pomocny,życzliwy dla pacjenta znający się na swojej profesji.Wizyty w Zgorzelcu i Görlitz.Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz !! Pełny profesjonalista !! Byłem "prowadzony" na oddziale w Georlitz przez Pana Czekalowskiego .