Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Zgorzelec

lekarz Krzysztof Czerkasow

Chirurg ogólny, Ortopeda

Zgorzelec

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Idziok

H.Sienkiewicza 26/1
59-900 Zgorzelec

Dr chirurg dzieciecy niech pozostanie dr chirurgiem dzieciecym. Zabiegi estetyczne w tym salonie to kpina, z naciskiem na wypelnianie ust kwiasem hialuronowym. Usta rzekomo wypelnione jednym z lepszych kwasow. Niestety, wypelnione tragicznie, do tego walka z naturalnym wchlonieciem sie kwasu trwala 3 lata, dodatkowo szereg zabiegow rozpuszczania, oczywiscie w innym salonie. Po telefonie do dr, po kilku miesiacach, gdy kwas totalnie sie nie wchlanial, stwierdził, ze moglam po drodze od ...
Opinia dodana przez: Mar

lekarz Maciej Błaszczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

59-900 Zgorzelec

Doktor wysokiej klasy specjalista cudowny człowiek, cudowne podejście do pacjenta pomocny i bardzo oddany lekarz z powołania, który jest dla nas by nam pomagać i wspierać. W całości oddaje się swojej pracy widać, że bycie lekarzem to pasja, która nie wypala się z biegiem czasu wręcz przeciwnie umacnia się i jest jeszcze silniejsza. Cudowny człowiek mający niesamowity dar jego ematia rozgrzewa serca 💕 pacjentów a także rodzinę widząc i doświadczając ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Sławomir Czekałowski

Gabinet Lekarski Sławomir Czekałowski
Wolności 7/1
Zgorzelec

Po dwoćh latach zmagania się bezskutecznie z chorobą dopiero tu uzyskałam profesjonalną poradę i leczenie . Już po trzech tygodniach była wyrażna poprawa .
Obecnie minął 9 miesiąc od zakończenia kuracji i jest idealnie . Wielkie dzięki Panie doktorze .
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Marek Rudziński

Moniuszki 31
59-900 Zgorzelec

super doświadczony lekarz uprzejmy znający się na leczeniu oraz wykonujący zabieg bardzo delikatny jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora już po pierwszej wizycie dodał mi leki które zmieniły moje życie dziękuję panie doktorze

lekarz Bogdan Świsłocki

lekarz Anil Gupta

ul.Kościuszki 16/1

lekarz Ewelina Chachuła

Chirurg ogólny

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12

lekarz Adam Gąsiorowski