Chirurg Ogólny Zgorzelec

Kościuszki 49
Zgorzelec

Wyśmienity lekarz,bardzo pomocny,życzliwy dla pacjenta znający się na swojej profesji.Wizyty w Zgorzelcu i Görlitz.Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marek

Moniuszki 31
59-900 Zgorzelec

I jeszcze jedno poświęcił bardzo dużo czasu na rozmowę po której już dziewięćdziesięciu procentach wiedział o co chodzi chodziłam do różnych lekarzy ale moim zdaniem pan doktor jest najlepszy asia w bolesławcu

lekarz Anna Zel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 lok. 20
59-900 Zgorzelec

Doskonały lekarz! Pani Doktor nie dość, że ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest także świetnym chirurgiem i prawdziwą profesjonalistką. Ciepła, pogodna osoba z ogromnymi kompetencjami i wiedzą!

Opinia dodana przez: I.

H.Sienkiewicza 26/1
59-900 Zgorzelec

Wspaniały lekarz! Z dzieckiem tylko do Pana Tomasza. Szybko, solidnie, zrozumiale tłumaczone zalecenia... Same pozytywy- Polecam.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Błaszczyński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz miły, zainteresowany pacjentem,znający swój zawód,który rzetelnie wykonuje.Polecam.

Opinia dodana przez: Marek

Zgorzelec

kompetentny i z bardo dobrym podejściem do pacjenta.bardzo pomógł mojemu synkowi.

Warszawska 22/8

Lubańska 11i lok. 7

Wyspiańskiego 69 / 20

lekarz Arkadiusz Kawka

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12