lekarz Tomasz Idziok

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz! Z dzieckiem tylko do Pana Tomasza. Szybko, solidnie, zrozumiale tłumaczone zalecenia... Same pozytywy- Polecam.

Wspaniały lekarz ,polecam więcej takich lekarzy wielkie serce jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę nad Przyjacielem

polecam doktora w 100% chodzilam do niego z dwojka dzieci i pomogl nam odbiera telefony nawet w nocy o czym sie sami przekonalismy jak stan zdrowia naszego dziecka sie pogorszyl takich lekarzy powinno byc wiecej!!!

Niestety nie mam na temat Pana doktora dobrego zdania. Zawiódł oraz okazał się osobą, niekompetentną. Z kilku dni, które człowiek miał przeleżeć w łóżku, zrobiło się dni kilkanaście i to nie wiadomo czy będzie to koniec zmagań z raną, która się nie goi i nie jest do końca zszyta, a do tego wszystkiego jeszcze te koszty! Szczerze nie polecam!!!

Niestety nie mam na temat Pana doktora dobrego zdania.
Zawiódł oraz okazał się osobą, niekompetentną.
Szczerze nie polecam!!!

Polecam tego pana doktora. Mój synek miał duże kłopoty ze stulejką, dr Idziok jest na pewno w tych sprawach super. Do tego odbierze tel. nawet o późnej porze i cierpliwie odpowie na pytania, uspokoi:)Polecam naprawdę.