lekarz Sławomir Gąsior

Przebywałam na oddziale ginekologii wojewódzkiego szpitala w Zielonej Górze gdzie obecnie doktor Gąsior pełni funkcję ordynatora. Moje odczucia są bardzo pozytywne co do osoby pana doktora. Dobry fachowiec, uprzejmy, rozmawia z pacjentkami nie tylko na wizycie lekarskiej ale także w ciągu całego dnia, jest widoczny na oddziale.Moje uznanie dla tego lekarza ;-)

Doktor prowadzi moją ciążę blizniaczą. Wspaniały, kompetentny fachowiec. Zawsze znajdzie dla mnie czas. Odpowiada na telefony, oddzwania. Polecam w 100% Agata

Agata

Ja jestem zadowolona z lekarza, a trafiłam do niego przez przypadek.Byłam w szpitalu w Nowej Soli w 2004 roku w marcu i spodobało mi sie podejscie lekarza do pacjentek.Nie jestem z terenu Nowej Soli a z Głogowa wiec mam porównanie.Tego lekarza nie zmienie na innego i ze swojego doświadczenia powiem, że polecę jego bliskim mi osobom.

bardzo miły i uprzejmy za pieniądze - zresztą niemałe. w gabinecie jest na pierwszym miejscu ramka z wakacjami za nasze pieniądze. Niestety w przypadku komplikacji trzeba radzić sobie samej. Ja już nie kożystam z "usłóg" tego Pana.

Prowadził moja ciąze. Wg mnie rewelacyjny lekarz. wzbudza zaufanie, jest szczery i kompetentny. wspanialy fachowiec!

Uwazam lekarz godny polecenia. Prowadzil moje 2 ciaze i za kazdym razem kiedy wychodzilam z gabinetu bylam pewna ze wszystko dobrze. Na wizytach poswiecal mi tyle czasu ile na to potrzebowalam i nigdy nie czulam sie zeby czekal na pieniadze. Dokladny, sumienny, spokojny NAPRAWDE GODNY POLECENIA!!!

Pan dr jest materialista i nic poza tym. Rozumiem ze wszystko kosztuje ale ten Pan nie jest zainterresowany niczm procz pieniedzy! Okazuje sie ze mam duze problemy zdrowotne a tu ani fachowej porady ani leczenia-zal

Może i ma jakieś wady jak każdy człowiek ale to nie wątpliwie jeden z lepszych lekarzy w Lubuskiem Łukasz Sz.

Łukasz Sz.

Przesympatyczny lekarz! Wszystko na spokojnie wyjaśnia, jest bardzo delikatny i wyrozumiały dla kobiety.

Przed piętnastu laty ujął mnie swoją wyjątkową wrażliwośią. Jest kompetentny- posiada ogromną wiedzę, która przekazuje w jasny,przejrzysty sposób.Wzbudza zaufanie jest spokojny i opanowany. Od piętnastu lat korzystam z jego porad, prowadził moje dwie ciąże.Godny zaufania i polecenia!!!