dr Sławomir Jarocki

Doskonały fachowiec, podejmie się wyleczyć to co inni lekarze zepsuli,serdecznie Panu Doktorowi dziękuję :)

Wspaniały lekarz,z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie,zarówno tej ciężarnej jak i z problemami zdrowotnymi.Kiedyś wyleczył mi torbiele na jajnikach i podkreślę że jako pierwszy zrobił mi usg,bo inni lekarze tylko wzierniki zakładali i nic więcej. A niedawno prowadził moją ciążę.Miły,kompetentny i zna się na tym co robi,ponadto rodziłam u tego pana doktora w Łapach,poród przebiegł pomyślnie-mam cudownego synka

dr Jarocki to wspaniały człowiek, polecam do prowadzenia ciąży i nie tylko, miły, konkretny, odpowie na wszystkie pytanie, wizyta przebiega zupełnie bezstresowo, oby więcej takich lekarzy

Takiego lekarza szukałam od lat. Medal za komunikatywność, uprzejmość i podejście do pacjentek. Prowadził moją ciążę genialnie, zawsze czułam się pod najlepszą opieką, zawsze mogłam w razie awarii przyjść na jego oddział, nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem, był zawsze sympatyczny i pomocny. A potem w żartobliwej atmosferze na sali operacyjnej "urodził" moją kruszynkę. polecam z całego serca.

Polecam jak najbardziej tego lekarza, jest miły, z oddaniem podchodzi do pacjentek, wytłumaczy poradzi :)

Jestem zadowolona z tego lekarza. Trochę mnie zraził tym że nieudawalo sie a chciałam zajsc w ciąze, a on mi wyskoczył że teraz zima i zebym pobrała tabletki antykoncepcyjne, a także fakt że pracował po pijaku w szpitalu. Pamieć ma naprawdę dobrą i pozaty jest ok.

Bardzo przyjemny lekarz. Super do prowadzenia ciąży. Miła atmosfera w gabinecie.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, to naprawdę świetny fachowiec i bardzo miły człowiek. Miałam przyjemność rodzić u Pana doktora i jestem zadowolona w 100%.

Lekarz godny zaufania w prowadzeniu ciąży. Fachowa opieka. Polecam

Lekarz godny zaufania w prowadzeniu ciąży. Fachowa opieka. Polecam

bardzo dobry lekarz, podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem.

bardzo dobry lekarz, podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem.