lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pan Kluzek zmarnował moje życie zabiegiem implantacji. Nie zabezpieczył mnie antybiotykiem. Straciłam przez jego bagatelizujące podejście nie tylko implanta, ale również zęba obok, którego lekarz niepotrzebnie rozwiercił(3 tyg po implantacji i bez sprawdzenia co się dzieje z implantem) roznosząc zapalenie po kości żuchwy. I dalej nie widział wskazań do antybiotyku! Od 11 miesięcy walczę z zapalnieniem kości. Najlepsi specjaliści rozkładają ręce i nie wiedzą jak mi pomóc, po tym co stomatolog Kluzek mi zafundował. Przeszłam kilka ciężkich antubiotykoterapi, przyjmuje ciężkie leki neurologiczne/przeciwpadaczkowe. Leczenie zrujnowało mój organizm. Moje życie prywatne i firmę której nie jestem w stanie prowadzić. Z młodej atrakcyjnej osoby stałam się szczerbatym wrakiem. Nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyskam zdrowie i komfort życia jaki miałam przed zabiegiem implantacji u Pana Kluzka. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam! Odmówił mi zwrotu pieniędzy za zabieg którym zrujnował moje życie. Łatwo się zarabia na krzywdzeniu ludzi? Gdzie Pana empatia? Gdzie godność lekarza?

Polecam tego stomatologa. Razem ze znajomymi leczymy sie tam od lat zawsze skutecznie i super materialy oraz wypelnienia. Po kontaktach z dentystami NFZ i tymi "tanimi" tutaj ocena na 10. pzdr Ala

Pomimo,że wizyta u niego nie należy do najtańszych to zdecydowanie polecam.Gabinet i sprzęt z najwyższej półki. Panie w recepcji uprzejme.Sam dr Kluzek to niesamowity czlowiek. W sumie znalazłam się w gabinecie przypadkowo- bolący ząb. Od razu stwierdził, że należy rozpocząć leczenie kanałowe. Wszystko dokładnie wytłumaczył i zabrał się do roboty.Co chwila pytał się czy żyje, ponieważ jestem straszną panikarą.Dr ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiadał kawały - jak to ujął żebym się jeszcze bardziej rozluźniła.Naprawde polecam go z czystym sumieniem. Byłam u niego w sumie 4 razy i przez cały czas nigdy nie poczułam bólu. Zawsze od razu zajmował się mną i rozwiewał wszystkie nurtujące mnie wątpliwości.Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to co robi, ponieważ widać, że robi to z wielką pasją, zaangażowaniem i wklada w to całe swoje serce.I to jego niesamowite poczucie humoru- rewelacyjne. Na koniec mała refleksja- bardzo żałuje, że nie wszyscy stomatolodzy są tacy jak dr Kluzek a naprawdę szkoda, ponieważ może pacjenci nie bali by się tak stomatologa.Doktorze dziękuję, że jest Pan taki jaki jest (oby na zawsze).

Cudowny czlowiek.Poszłam do niego z bólem zęba. Mimo iż było późno (ok.22.00) przyjął mnie i zaczął leczenie mnimo późnej pory (gabinet czynny do 22.00).Mimo,że strasznie boję się stomatologów to wzbudził we mnie pełne zaufanie. Cierpliwie się mną zajął i mimo, że było widać, że jest naprawdę zmęczony zaczął leczenie mojego zęba. Dr Kluzek jest naprawdę profesjonalistą i wie doskonale co robi. Przez cały czas leczenia mówił i mówił, opowiadał kawały, puścił nawet muzykę poważną, żebym się odstresowała i się tak odstresowałam, że usnęłam! Pomimo tego, że leczenie nie należy do najtańszych to jestem przekonana, że warto wydać parę groszy więcej, aby być leczonym w warunkach komfortowych -bezstresowo, bez bólu i w naprawdę cudownej atmosferze.Bardzo, bardzo polecam dr Sławka ponieważ to naprawdę profesjonalista w każdym calu-potrafi niesamowicie rozluźnić atmosferę(świetnie opowiada kawały), jest niesamowicie delikatny w tym co robi, można zawsze do niego zadzwonić, gdy coś zaniepokoi. A najważniejsze jest chyba to, że to co robi (jak ktoś napisał wcześniej)robi wkładając w to całe swoje serce i dziękuję mu za to.

Rzadko trafia się na tak dobrego specjalistę. Pełen profesjonalizm i dbanie o uzębienie pacjenta w najdrobniejszych szczegóły. Przyjemnie, bezboleśnie, bez pośpiechu, nie tanio ale fachowo i na najwyższym poziomie ! Polecam wszystkim, którzy mają opory i boją się wizyty u dentysty :) Pacjent po rocznym leczeniu z pełnym uśmiechem :)(wstawione implanty, korony, nakłady koronowe inlay, wypełnienia, etc.) Pozdrawiam cały zespół Kamienicy 25, Piotr L.

U dr. Sławomira "zjadłam zęby" ;) ale zaraz po tym wstawił mi nowe. Pracowaliśmy nad moim uśmiechem ok 11 miesięcy. Nie tylko poprawił mi wygląd,ale conajważniejsze moją wtedy niską samoocenę. Nowoczesna i przepiękna klinika chowa się przy moim uśmiechu! Panie doktorze - ogroooomny uśmiech dla Pana!! Roksana Pakuła - pacjentka.

Roksana Pakuła - pacjentka.

Z cala pewnoscia wybrala bym jeszcze raz tego dentyste do korekty mojego zaniedbanego przez lata uzebienia. Piękne licówki na przodzie mojego uśmiechu, super efekt. Polecam. Maja G

Rewelacyjny lekarz. Miałam szczęście w nieszczęsciu, że trafiłam na niego gdy musiałam usunąć ząb.Jestem straszną panikarą ale dr Kluzek był bardzo cierpliwy, wytłumaczył mi wszystko i przez prawie godzinę czekał ze mną w gabinecie aby znieczulenie miejscowe chwyciło ( 4 razy znieczulał), ale to nie jego wina tylko mojego zęba i jego stanu zapalnego (tak się czasami zdarza).A po wszystkim wycierał mi łzy( nie z bólu tylko z rozpaczy).I niech ktoś mi nie mówi że to nie profesjonalista. Po prostu wspaniały lekarz. Teraz muszę sobie wstawić implanta i na 100% pójdę do niego.

Sławomir Kluzek har vi kendt i mange år,og vi har den største tillid til ham, han er meget meget dygtig og vi tager gerne fra Hobro der ligger i Nordjylland - Danmark for at få ordnet vores tænder. Vi kan varmt anbefale Sławomir Kluzek Venlig hilsen Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Venlig hilsen
Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Stomatolog na 5+++, super podejście do dziecka, pozartuje i dziecko wesołe lezy na fotelu (gdzie wczesniej bał sie wejsc), naprawde godny zaufania, zna sie na swojej pracy, wszystko dobrze wytlumaczy, POLECAM!!