Sławomir Kuźniak

Byłam przez całą ciąże pod opieką tego doktora. Jest Spokojnym,uprzejmym i doświadczonym lekarzem. Wszystkie nasze obawy rozwiewał rozmową i cierpliwie tłumacząc. W chwili gdy poród rozpoczął się 2 tyg przed czasem, gdy dojechaliśmy do szpitala, przyszedł z innego piętra na którym dyżurował i pomógł nam. Dla mnie i mojego męża to było bardzo ważne, że nie zostawił nas na koniec w rękach obcego nam lekarza, tylko był z nami . Godny zaufania !! POLECAMY

Trafiłam do tego lekarza zupełnie przypadkowo, lecz jestem bardzo zadowolona. Sympatyczny,cierpliwy, doskonale tłumaczy sprawy, które dla pacjentki nie są oczywiste. Gdy były wątpliwości co do wyniku badań mojego usg, zaprosił mnie na ponowne badanie do szpitala na Pomorzanach,gdzie podczas dyżuru znalazł dla mnie czas. Chodzę do niego na wizyty w ramach NFZ, a nie widzę różnicy co do obsługi którą miałam, gdy chodziłam do innych gabinetów prywatnie. I jeszcze ważna sprawa- ten lekarz ma świetnie współpracującą z nim pielęgniarkę w gabinecie. Niby nic, a całokształt jest taki, że z przyjemnością ...

I jeszcze ważna sprawa- ten lekarz ma świetnie współpracującą z nim pielęgniarkę w gabinecie. Niby nic, a całokształt jest taki, że z przyjemnością i bezstresowo idę na każdą wizytę do jego gabinetu ;)

Prowadzi moją drugą już ciążę, chodzę do niego od ponad 4 lat i jestem b. zadowolona, dowiedziałam się o nim z polecenia znajomej i się nie zawiodłam, szkoda że tak mało jest tak znakomitych lekarzy, cierpliwy, kompetentny, oddzwania jak nie można się z nim skontaktować.

Lekarz przyjal mnie na izbie w szpitalu na Pomorzanach fachowo i bardzo uprzejmie sie zajał i jeszcze uspokoil mojego przestraszonego meza,kilkakrotnie informujac go na biezaco co sie dzieje naprawde robi wrazenie

Spotkałam tego lekarza na izbie przyjęć w szpitalu w zdrojach z bolami podbrzusza lekarz w sposób kompetentny mnie zbadał zrobił USG okazało się ze na lewym jajniku miałam tzw torbiel endometrialna. Ostatecznie została zoperowana na POmorzanach bo w zdojach nie było miejsca , doktor był podczas operacji .POlecam tego lekarza ,młody, kompetentny , i do tego przystojny :))

Rewelacyjny lekarz - miły, kompetentny, dokładny. Trafiłam na Izbę Przyjść z bólami podbrzusza (4 tc), i tak jak pani w rejestracji zbagatelizowała z lekka moje obawy tak lekarz z uśmiechem na ustach i pełną życzliwością zbadał mnie, zrobił USG, sprawdził co się dzieje. Ciąża jest dla mnie zaskoczeniem - 11 m-cy temu urodziłam synka, doktor sympatycznie pożartował ze mną na temat niespodzianek;) jednym słowem - fachowość i życzliwość w jednym!

Rewelacyjny lekarz - miły, kompetentny, dokładny.