dr Sławomir Langner

Kardiolog, Wizyty domowe

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.

Rzeczywiscie rozsadny i mily lekarz. Nie wiem czy to ma dla innych znaczenie ale nigdy jeszcze nie mialam problemu z realizacja recept wystawionych przez tego lekarza a wczesniej roznie bywalo ;) Nie mam zastrzezen.

Również polecam! Wydaje się bardzo rozsądny i rzeczowy. Korzystam z usług Doktora od kilku lat i jeszcze się nie zawiodłam.

Cześć Wszystkim! Szukałam opinii o moim kochanym doktorku i nie mogłam nic znaleźć wiec piszę pierwszą :-) Jest to człowiek, który zajął się mną kilka lat temu i od tamtej pory nie byłam w szpitalu. Bywało że leżałam na różnych oddziałach po kilka razy w roku. Jestem schorowana jak mało kto w Warszawie i w dodatku nie chodzę, a doktor przyjeżdża do mnie co kilka tygodni. Mam nadzieje, że będzie tak bez końca :) Pozdrawiam Wszystkich! Stasia.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

mgr
Rafał Duda