lekarz Sławomir Łasecki

1,8
1,8
1,5
1,6

Lekarz??? Szkoda gadać ale dam opinię. Słyszałam że to cham jakich mało.Ale wyszło tak że musiałam trafić na wizytę lekarską właśnie na Niego... Z wejścia kpil że mnie i dyrygował.Jeszcze niedoszło do konsultacji a już miałam chęć z tamtą wyjść. Traktuje kobiety jak przedmioty i szyszki. Wstrętny obleśny doktorek. Nigdy więcej

Tragedia :/ raz miałam styczność z tym Panem. Oby nigdy więcej. Gbur i nic więcej. Miałam rodzić w Iławie ale teraz się zastanawiam bo jak mam trafić na tego Pana to aż mnie skręca. Nikomu nie polecam!

Nie polecam. Cisną mi się na usta same przekleństwa. Nigdy w życiu nie zostałam tak upokożona. Lekarz był nie przyjemny i traktował mnie jak idiotke

To nie lekarz to POTWOR!!!!jak rodzilam darl sie na mnie albo rodze i nie krzycze albo moje dziecko umrze!!!Nienawidze go!!!

Najgorszy lekarz pod słońcem. Niekompetentny, gburowaty, bez poszanowania godności pacjenta, jego wiedza pozostawia wiele do życzenia, w dodatku nie chciał spojrzeć szereg badań, które zrobiłam , nie wspominając już o jakiejkolwiek diagnozie. Nawet do koni się nie nadaje.

Nawet do koni się nie nadaje.

Jestem pacjentką Pana doktora i jestem zadowolona. Złego słowa o nim nie powiem. Uważam, że jest godny polecenia! :)

Nie polecam! Pan doktor jest strasznie nie uprzejmy! Zdecydowanie nie polecam nikomu kontaktu z tym lekarzem!

Nikomu nie polecam! Komplety brak profesjonalizmu. Pierwsza wizyta u Tego lekarze przebiegła bez większych problemów, byłam zdziwiona ponieważ wiele złego słyszałam na temat tego Pana, przy drugiej wizycie pokazał jaki tak naprawdę jest zostałam potraktowana przedmiotowo, prawie wygonił mnie z gabinetu mimo że wina leżała po jego stronie.

Jestem pacjentką doktora od wielu lat. Mam do niego zaufanie i polecam go moim koleżankom i znajomym. Nie zamierzam zmieniać lekarza. Dziękuję. Maria

Niestety nie mogę napisać dobrego słowa o tym lekarzu. Traktowanie pacjenta poniżej wszelkich norm, nie do przyjęcia. Moim zdaniem minął się z powołaniem, brak empatii i jakiejkolwiek chęci niesienia pomocy pacjentowi. Zdecydowanie nie polecam nikomu kontaktu z tym lekarzem, choć pewnie niektórzy nie mają innego wyboru. Arcy niemiły i gburowaty!