dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

3,9

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.

JA LECZĘ SIĘ U Pana doktora to wspaniały fachowiec w tym co robi mi osobiście bardzo pomógł i wcale nic nie dałam, ludzie to najpierw wręcz wpychają pieniądze a potem piszą ze bierze kasę. Takie Zawiercie to powinno być dumne ze ma takiego fachowca, bo taki specjalista to jest tu jeden

Pan dr operował mnie w Zawierciu . Operacja była w dwóch etapach. Po trzech miesiącach podjąłem już pracę. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z pełnym szacunkiem bez względu na pochodzenie czy wykształcenie. Jestem pełny uznania dla Pana dr. Życzę mu aby jak najdłużej pomagał ludziom ale żeby spod swoich wspaniałych rąk wypuścił jak najlepszych specjalistów, którzy w taki sam sposób będą traktować pacjenta. Ja jestem zdrowy za co jestem bardzo wdzięczny. ŁP

ŁP

Najlepszy specjalista w swoim zawodzie.Niektórzy pacjenci uważają,że jest nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie odorować pacjenta.Pedantyczny. wymagający wobec pacjenta, ale przede wszystkim wobec siebie.

TYLE SIE MOWI O LAPOWKACH PODOBNO TO KORUPCJA WIEC SKORO TYLU NARZEKA I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI WIEC JAK TO JEST????

Dr.Milka operował mnie pół rok temu w szpitalu w Zawierciu. To NAJLEPSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ jakiego w życiu spotkałam.Jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale i cudownym człowiekiem. Chociaż ma ich tak wielu, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z sercem i ma dla niego czas..Polecam każdemu tak kompetentnego lekarza.Mówi zawsze otwarcie , czy jest w stanie pomóc.Polecam w 100

Bardzo dobry lekarz, kolejny raz mam przyjemność się u niego leczyć. Kilka lat temu wyprowadził mi kolano (rekonstrukcja więzadeł ACL) po nieudolnym leczeniu innego lekarza. Obecnie leczę się znów u niego. Lekarz rzeczowy, uprzejmy, zawsze chętny do pomocy.

dobry lekarz ale za pieniądze, na kasę chorych nie ma po co się u niego pokazywać. Byłam 2 razy operowana w Zawierciu : jak zwykły pacjent i jako "protegowana" jest kolosalna różnica jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy to polecam, jeżeli ich nie ma to odradzam

Zgadzam się tu z opiniami negatywnymi.Może i jest dobrym specjalistą,ale tylko wtedy gdy dostanie w łapę.Ludzie którzy nie mają pieniędzy mają małe szanse aby być leczonym przez tego lekarza.Traktuje pacjentów jak maszynka do robienia pieniędzy.Arogancki i niemiły w kontaktach z pacjentami ,nie wspomnę jak odnosi się do personelu.Poniewiera każdym,w szczególności pacjentami którzy nie są wstanie sprostać jego wymaganiom finansowym.W większości kieruje najpierw do swojego prywatnego gabinetu aby potem przyjąć do szpitala na oddział. Odział traktuje jak swoje eldorado finansowe.Omijajcie jego szerokim łukiem jeśli nie chcecie być upokorzeni.

Nie będę piał peanów na cześć tego Pana, tylko napiszę tak jak inni: bez pieniędzy ani róź. Świetny fachowiec, ale za pieniądze. O ile w prywatnym gabinecie chce wejść pacjentowi w d..., o tyle na oddziale potrafi pokazać się z całkiem innej strony - aroganckiego chama. Polecam tym, którzy posiadają spore oszczędności.