dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

operował mnie dwa razy w Zawierciu,były to operacje kolan,jest dobrym specjalistą w porównaniu do innych ale niestety nie bardzo dobrym,bo nadal mam problemy z kolanem choc na szczescie nie tak duze jak przed operacją

Świetny fachowiec operował mnie 2 razy.

Świetny fachowiec operował mnie 2 razy.

Bardzo dobry chirurg. Godny polecenia. Miałem z nim kilkukrotny kontakt w kilku przypadkach (babcia, teść oraz osobiście) i zawsze wszystko kończyło się rozwiązaniem problemu.

Zgadzam się całkowicie z opinią poprzedniczki - dr Sławomir Milka to niezwykle kompetentny specjalista i wspaniały człowiek!!! Polecam tego LEKARZA każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy, zrozumienia i indywidualnego, serdecznego podejścia do pacjenta. Barbara

Barbara

Dr. Milka operował mnie równo rok temu w szpitalu w Zawierciu. To NAJLEPSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ jakiego w życiu spotkałam, a spotkałam wielu. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale i cudownym człowiekiem. Chociaż ma ich tak wielu, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z sercem i ma dla niego czas.Polecam wszystkim leczenie na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej w Zawierciu, gdzie dr. Milka jest Ordynatorem.To wspaniały lekarz!!!