lekarz Sławomir Musiał

1,9
1,9
1,7
1,7

bardzo dokładny i spostrzegawczy lekarz który oczekuje krótkich odpowiedzi na zadane pytania -bardzo dobry ortopeda miałam z nim komisje poważnie podszedł do mojej choroby bardzo dokładnie przejrzał moje wyniki z poradni specjalistycznych zbadana zostałam tez konkretnie szacunek dla tego lekarza zna sie na tym co robi

Lekarz zmienił się nie do poznania,byłem u niego już trzy razy, ale ostatnim razem zaskoczył mnie pozytywnie,był uprzejmy, aż nie mogłem uwierzyć że to on.Byle tak dalej !!!(nie każdy jest symulantem).

wspanialy lekarz idealne wrecz podejscie do pacjeta. nareszcie spotkalem bardzo kompetentnego lekarza orzecznika. pan slawomir wrecz nie dopuszczal mnie do glosu wszystko uczciwie i cierpliwie mi tlumaczac. gratulacje panie musial moze kiedys pan sam trafi na godnego siebie orzecznika. wtedy spotkalo by sie dwoch idiotow.

Lekarz dziwny w zachowaniu, nie tłumaczy dlaczego tak a tak... Bardzo zadumany w sobie człowiek, nie obecny prawie podczas badania.

Trzyma ludzi na dystans czuje się jak by od niego zależało być albo nie być dla pacjenta zasłania się procecudarami niezbyt przyjemny typ nie można rozwinąć swojej odpowiedzi na jego pytanie zaraz przerywa odpowiadać należy tak lub nie i to wystarczy dla niego traktuje ludzi jak by przyszli coś wyłudzić jak jakiś darmoziadow bo przecież ty masz pracować a nie chorować

po raz pierwszy w swoim życiu spotkałam się z takim ordynusem. Lekarz był bardzo nieprzyjemny, chamski i arogancki. To tak w wielkim skrócie!!! Rozmowa brzmiała mniej więcej jak na przesłuchaniu policyjnym, bez prawa głosu. Pogardliwe spojrzenia i odzywki nie godne rangi lekarza. Taka osoba bez wątpienia nie powinna mieć kontaktu z pacjentami czy tez klientami. Chyba bardzo nienawidzi ludzi i swojej pracy. Wizyta u tego Pana była istnym koszmarem z jakim nigdy wcześniej nie maiłam do czynienia.

Spotkało mnie to nieszczęście i trafiłem przed oblicze tego grubianina, każde słowo o tym człowieku byłoby komplementem dla niego, te jedenaście wcześniejszych komentarzy najlepiej charakteryzują tą osobę.

Zachowamie lekarza skandaliczne!!! Kompletny brak empatii i umiejętności interpersonalnych. Wobec pacjenta chorego onkologicznie chamski i arogancki, nie zainteresowany kompletnie złożóną dokumentacją - on wie lepiej niż zespół onkologów z instytutu gliwickiego!!! Już na wstępie obraził pacjenta i tak zachowywał się do końca!!!! Całkowity brak kompetencji. Zamierzam złożyć odwołanie od jego decyzji a nadto pisemną skargę na jego zachowanie, do czego namawiam pozostałych pacjentów, którzy zostali przez niego potraktowani w podobny sposób.

Miałam wątpliwą przyjemność trafić do niego . Potraktował mnie w sposób nad wyraz okrutny i cechuje go kompletny brak szacunku do ludzi. Nie wiem za co tak się na nas, pacjentach odgrywa. W wyniku chamskiego i brutalnego badania kręgosłupa szyjnego cierpię okrutnie .Już dawno będąc w ZUS , słyszałam straszne o nim opinie, ale jest jeszcze gorszy i to za nasze pieniądze, odkładane latami na ZUS.Potwierdzam opinię swoich poprzedników.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi komentarzami. Leczę się onkologicznie, endokrynologicznie, neurologicznie a w mojej sprawie orzeka ortopeda ! Paranoja. Miał rację ten kto powiedział, że Amber Gold to przy ZUS-ie mały pikuś-amator.