lek. dent. Sławomir Nowiński

2,5

Nikomu nie polecam tego lekarza. Przy leczeniu kanałowym zrobił mi perforacje kanału, do czego oczywiście się nie przyznał. Ząb trzeba było usunąć w innym gabinecie. Okazało się że ponadto zostawił złamane narzędzie w kanale zęba!!! Uciekać jak najdalej !!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Nigdy nie było problemu z wypełnionymi zębami.Leczę się u niego wiele lat i z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Z pełną odpowiedzialnośćią bardzo NIE polecam i ostrzegam przed partactwem. Wizyty pacjentów są przeprowadzane szybko, wręcz hurtowo, ale to jeszcze nic. Robiłam tam (w gabinecie na Konarskiego) plombę kilka razy. Kilka razy, ponieważ po niedługim czasie od zrobienia - wypadała (fachowa robota). Po trzecim wypadnięciu plomby zmieniłam gabinet (nie piszę na jaki aby nie robić reklamy). Najlepsze jest to, że wspominałam (już wtedy), że roją mnie dziąsła, ale nie było sensownej odpowiedzi. To tylko część historii, bo robiłam jeszcze kilka innych zabiegów dentystycznych... Teraz, w nowym gabinecie u innego stomatologa okazało się, że mam ropę i pełno bakterii oraz paradontozę. Wymaz został wysłany do Niemiec w celu analizy jaki antybiotyk zastosować. Następnie czeka mnie ściąganie kamienia w kilku etapach. Szczerze ostrzegam przed partaczami. Na szczęście nie jest za późno na fachowe leczenie.

chodziłam do niego 10 lat prawie nie mam zębów tylko plomby,z małej dziurki robił wielkie dziury mówiąc ze tak trzeba!!!Naciągacz i kłamca!!!Ludzie uciekajcie od niego!!!