lekarz Sławomir Sztenc

Lekarz godny polecenia. Miły kompetentny i dyskretny. Po leczeniu niepłodności zawdzięczam Panu doktorowi że mój synek pojawił się na świecie. Polecam wszystkim kobietą chcącym mieć dzieci.

Leczy się u niego cała moja rodzina, a ja po paru ginekologach od siedmiu boleści także zostałam jego pacjentką. Już przy pierwszej wizycie dowiedziałam się więcej, niż przez te wszystkie lata. Doktor Sztenc nie traktuje pacjenta jak kolejnego nachalnego petenta, tylko jak człowieka. Polecam wszystkim panią, które pragną fachowej opieki.

bardzo dobry lekarz,dba o pacjentke.Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie.Mila atmosfera,a przede wszystkim potrafi cierpliwie wysłuchać i doradzić.Polecam wszystkim Dr Sztenca.

Wspaniały lekarz :) Nie zamienię na innego :) POLECAM!!!

Wspaniały lekarz :) Nie zamienię na innego :) POLECAM!!!

Lekarz miły i wydaje się bardzo kompetentny. Ma specjalistyczny sprzęt. Ogólnie budzi zaufanie... do czasu. Wszystko było ładnie pięknie gdy nie byłam w ciąży. A w ciąży też wszystko wydawało się ok, dopóki nie okazało się,że z dzieckiem jest coś nie tak. Ufałam Panu Doktorowi,że jakoś rozwiążemy ten problem. Niestety zostałam pozostawiona sama sobie.

bardzo szanuje Pana Doktora, jestem jego pacjentka 13 lat i na pewno nie zmienie go na innego lekarza

moim zdaniem kasuje drogo ale jest znakomitym lekarzem i poleciła bym go w 100%. super lekarz !!!

najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam starającym sie o dziecko i przyszłym mamusią

Lekarz już od wejścia wzbudza zainteresowanie. Nie spieszy się podczas słuchania co się do niego mówi. Badania z dużym zainteresowaniem i dociekliwością. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam.

Lekarz bardzo kompetentny. Tłumaczy wszystko pacjentce od A do Z. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest bardzo uprzejmy, podchodzi do pacjentki jak do człowieka, podczas wywiadu lekarskiego wprowadza bardzo miłą, życzliwą atmosferę. Jest bardzo wyrozumiały i nie okazuje zniecierpliwienia przy zbyt dużej ilości pytań. Przeprowadza podstawowe badania oraz analizę wyników na miejscu.