lekarz Sławomir Sztenc

najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam starającym sie o dziecko i przyszłym mamusią

moim zdaniem kasuje drogo ale jest znakomitym lekarzem i poleciła bym go w 100%. super lekarz !!!

lekarz z doświadczeniem, prowadził moja ciażę, ocena pozytywna polecam wszystkim przyszłym mamą

świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie

świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie

bardzo dobry lekarz,dba o pacjentke.Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie.Mila atmosfera,a przede wszystkim potrafi cierpliwie wysłuchać i doradzić.Polecam wszystkim Dr Sztenca.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją drugą ciążę.Nic dodać,nic ująć.Polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją drugą ciążę.Nic dodać,nic ująć.Polecam!!!!

Śmiało mogę polecić dr Sztenca.prowadzil moje 2 ciaze i jestem jak najbardziej zadowolona.

Tego lekarza można śmiało polecić, jest kompetentny, pracowity i skrupulatny. Oczywiście zawsze można znaleźć jakieś "ale". Lekarze to w końcu też ludzie, a wiadomo, że nie wszystkich lubimy.

Lekarz już od wejścia wzbudza zainteresowanie. Nie spieszy się podczas słuchania co się do niego mówi. Badania z dużym zainteresowaniem i dociekliwością. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam.

Zawdzięczam mu na pewno pierwsze dziecko po kilkuletnim leczeniu niepłodności, trafne diagnozowanie problemów ginekologicznych, fachowe podejście podczas ciąży pozamacicznej - w Bydgoszczy skierowano mnie do domu... polecam