lekarz Sławomir Taczała

Bardzo dobry lekarz! Miły, taktowny, cierpliwy. Nie bagatelizuje żadnego problemu. Godny polecenia, leczę się już u niego od ponad 5 lat, prowadził dwie moje ciąże!

Prowadził moja ciąże,lekarz konkretny, dokładny, poświęca tyle czasu pacjentce ile trzeba,wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam tego lekarza!!!

Pan Doktor opiekował się moją trzecią i czwartą ciążą. Myślę, że w dużej mierze dzięki niemu ten czas był dla mnie bardzo spokojny. Na wizyty przychodziliśmy we dwoje (ja i mąż), nie było żadnego stresu. wszystko nam wyjaśniał (jakbym była pierwszy raz w ciąży. Polecam, profesjonalna opieka medyczna.

To wspaniały specjalista!Podczas wizyty ma czas na wysłuchanie pacjenta i udzielenie wszelkich informacji.Prowadził moją ciążę.Polecam;)