lekarz Sławomir Ząbczyński

Ginekolog

3,7
3,9

Lekarz bardzo miły, sympatyczny. Godny polecenia.

Lekarz bardzo miły, sympatyczny. Godny polecenia.

super lekarz na 5 + plecam sumienny zawsze doradzi dobrze jestem zadowolona bo chodze do niego od klilku lat

Byłam pierwszy raz na wizycie u pana Ząbczyńskiego i jestem bardzo zadowolona. Poprzednia pani ginekolog u której się leczyłam nie potrafiła mi pomóc. Natomiast pan Ząbczyński od razu zdiagnozował co mi jest, wykrył u mnie torbiele na jajniku.Polecam!!!

POLECAM dzięki niemu żyję ja i mój synek, robił wszystko abym szczęśliwie donosiła ciążę, dodam, że nie wziął za to ani grosza

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, godny polecenia

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, godny polecenia

Ja jestem zadowolona z zenia u pana doktora naleze juz tam juz dobre kilka ladnych lat i nie zmienie na innego dlatego ze jst dobrym i kopetetnym lekarzem ufam panu doktorowi .Goraco polecam

malo mowi, raz dwa i do widzenia, trzeba sie o wszystko pytac bo sam tylko powie ze wszystko dobrze (ciaza), nawet usg nie chcial zrobic w 37 tyg, powiedzial ze na nastepnej wizycie, a w 39 tyg powiedzial ze nie zrobi usg bo dopieero w 40 sie robi, masakra, a jak bylam na prywatnej wizycie to wszystko zrobil-badania dlyugosci kosci plodu, wody plodowe, dlugosc szyjki, a na publicznej tylko badanie wewnetrzne i koniec. nie polecam

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Godny polecenia także dla młodych dziewczyn.

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Godny polecenia także dla młodych dziewczyn.

Bardzo mało mówi i tłumaczy podczas wizyty.

Bardzo mało mówi i tłumaczy podczas wizyty.

Dla mnie super inny lekarz stwierdził, że z ciążą nic się nie da zrobić w 7 tygodniu jej trwania a dr Ząbczyński bez wahania prowadził ją. Mam śliczną zdrową córeczkę ;-)) Szczerze polecam