lekarz Sławomir Ząbczyński

Byłam pierwszy raz na wizycie u pana Ząbczyńskiego i jestem bardzo zadowolona. Poprzednia pani ginekolog u której się leczyłam nie potrafiła mi pomóc. Natomiast pan Ząbczyński od razu zdiagnozował co mi jest, wykrył u mnie torbiele na jajniku.Polecam!!!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Godny polecenia.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Godny polecenia.

Wizyta u niego w poradni- to jak przy kasie w biedronce.Pach,pach, dziekujemy i zapraszamy ponownie, następna proszę.Trudno mi powiedzięć czy jest dobrym czy złym lekarzem,ale zaufania mojego nie wzbudzil.

Witam mi ten lekarz powiedział że jestem w ósmym tygodni martwej ciąży i kazał mi się zgłosic za dwa tygodnie na wizyte zamiast to dobrze zbadac

Ja jestem zadowolona z zenia u pana doktora naleze juz tam juz dobre kilka ladnych lat i nie zmienie na innego dlatego ze jst dobrym i kopetetnym lekarzem ufam panu doktorowi .Goraco polecam

Leczę się od dłuższego czasu. Trafna diagnoza, dobre leczenie. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Ja jestem bardzo zadowolona . I i polecam .

Ja jestem bardzo zadowolona . I i polecam .

Dla mnie super inny lekarz stwierdził, że z ciążą nic się nie da zrobić w 7 tygodniu jej trwania a dr Ząbczyński bez wahania prowadził ją. Mam śliczną zdrową córeczkę ;-)) Szczerze polecam

Dwa lata zmarnowałam na leczenie niepłodności,podczas gdy problem leżał po stronie męża(widział wyniki)a u mojej siostry zdiagnozował ciążę a był to torbiel.Nie polecam.