dr n. med. Stanisław Chodakowski

Chirurg stomatolog

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania skruszył się tylko fragment " ten na zewnątrz bo pusty z powodu próchnicy" Doktor miał utrudnione zadanie bo nie chciał podważać ósemki od strony siódemki, żeby nie zniszczyć tej drugiej :) wyjął CAŁY ząb z korzeniem, bez dłutowania, bez komplikacji.....wszystko w super atmosferze. Nie zostajesz sam po zabiegu tak trudnym...lekarz się troszczy o pacjenta po zabiegu - jak masz jakieś "dziwne" dla Ciebie objawy to możesz dzwonić -doktor uspokoi. W tej chwili jestem jeszcze przed zdjęciem szwów ( 6 dni po zabiegu nie ma żadnych komplikacji typu suchy zębodół) a już wiem, że tam wrócę wyrywać już łatwe ósemki, niesamowity fachowiec i dla zdrowia i dla ducha....wieloletnie doświadczenie...nic dodać nic ująć - jak się boisz - idź do doktora, jak Ci ktoś zbabrał sprawę - "wal jak w dym" - będziesz zadowolony. POLECAM ( a jestem straszny tchórz) :)

Prawdziwy fachowiec, który wie co robi oraz widać, że ma wiedzę w swoim zakresie. Na dodatek z poczuciem humoru. Mojego zęba mądrości, którego dwie panie stomatolog nie chciały się podjąć, usunął w ciągu pół godziny. Polecam.

Miałam dziś usuniętą ósemkę, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Zwlekałam baaaardzo długo z tą decyzją z powodu strachu teraz wiem, że bezpodstawnie. Dr Chodakowski to świetny specjalista i bardzo sympatyczny lekarz.

Witam, Bardzo proszę niech ktoś napiszę gdzie przyjmuje teraz dr.Chodakowski na nfz? Kiedyś u niego byłam jeszcze w Gdańsku, chirurg pierwsza klasa.

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i życzę każdemu żeby trafił do tak wspaniałego człowieka i profesjonalisty. Pomógł ukoić mój ból po źle wyrwanych ósemkach. Gdybym tylko wcześniej trafiła do Pana Doktora zaoszczędziłabym sobie sporo bólu... Szczerze polecam ;)

Miałam usunięte u pana Doktora dwie ósemki. Wspaniałe podejście, uśmiech towarzyszy od samego wejścia do gabinetu, dr. potrafi rozładować napięcie i strach. Zabieg usunięcia i to przez dłutowanie sprawnie i szybko, bez późniejszego opuchnięcia czy skutków ubocznych jak szczękościsk czy inne. Wspaniały człowiek a przede wszystkim profesjonalizm i poczucie pewności i bezpieczeństwa . Pozdrawia wdzięczna pacjentka . Jolanta

Lekarz z powołania, specjalista i wesoły człowiek. Dużo gada ,żartuje i nie spostrzegłem ,kiedy zęba już nie miałem. Polecam każdemu z trudnymi zębami .Wesoło i bez bólu.

Byłem dzisiaj na wyrwaniu zęba u tego Pana i na początku się obawiałem. Jednak nie było tak źle: -ładne panie asystentki :) -zabawny lekarz -rzeczywiście zero bólu, nie licząc średniego podczas sprawdzania igłą czucia a tak to nic nie czułem, nawet po potraktowaniu zęba młotkiem xD Był problem z wyrwaniem, pon ad 20 minut (ta babeczki miały) a doktorek podszedł, rach ciach 5 sekund i po robocie :D Na początku nie wierzyłem w komentarze ale POLECAM!

-ładne panie asystentki :)
-zabawny lekarz
Na początku nie wierzyłem w komentarze ale POLECAM!

Wspaniały lekarz, specjalista w swoim fachu. Usunął mi ósemki, podobno bardzo trudne w opiniach innych domniemanych specjalistów w kilka minut. Żadnych dolegliwości nie miałem po. Polecam super!

Bardzo dobry Chirurg-stomatolog.Człowiek o bardzo dobrym poczuciu humoru,ma cudowne podejście do pacjenta. Usuwałam wczoraj ósemkę zatrzymaną. Zabieg trwał kilka minut. Zrobił to wspaniale. Przy takim Doktorze nie można się bać.Przed każdym zabiegiem pyta o wszystkie choroby,każda dolegliwość jest dla Niego bardzo istotna i ważna. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu kto ma kłopoty z ósemkami.Więcej takich lekarzy, bo naprawdę jest ich mało. Życzę Panu Stanisławowi dużo zdrowia i sił do dalszej pracy. POLECAM !!! JEST CUDOWNY.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Sopot"?

Sopot

centrum chirurgii plastycznej CzarMed