Bardzo szanuję Pana Dr pomógł mi już nie raz i wbrew czytanym opiniom i prywatnie i na kasę chorych nie uważam że to może zaważyc o diagnozie nie w tym przypadku. Szukam kontaktu z Panem doktorem i chciałabym się dowiedziec kiedy będzie w makowie .Dodam że bardzo mi zależy

Pan Doktor prowadzil moja ciaze w Londynie. Dzieki niemu mamy zdrowego synka. Gdyby nie jego fachowa pomoc za pewne bym poronila. Byl konkretny i cierpliwy. Odpowiadal na kazde pytanie wyczerpujaco nie patrzac na uplywajacy czas. Zawsze moglam liczyc na jego rade. Za kazdym razem, bez wzgledu na pore dnia, odbieral telefon, co w przypadku lekarzy jest rzadkoscia. Moglam na Jego wsparcie liczyc nawet podczas porodu (telefoniczne). Polecam i dziekuje. Aleksandra Danilewicz.

Naprawde polecam, wspanialy lekarz. Pare tygodni temu czekajac na pierwszy scan i list ze szpitala, poszlam na wizyte prywatna do Dr Korzyba dowiedzialam sie, ze nosze martwy plod. Dr podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie, delikatnie, wyjasnil mi z detalami co sie stanie, czego mam sie spodziewac i napisal mi jakie badania na poczatek powinnam zrobic po poronieniu. Mam z Dr kontakt wlasciwie 24 g na dobe. Jest bardzo pomocny i mysle oddany swojej pracy. Dziekuje Dr za okazana pomoc!!!

Rzeczowy, konkretny, skupiony na pacjentce i jej dziecku. Dokładnie przeprowadza wywiad, nie naciąga na nieptrzebne wizyty, przejawia zaiteresowanie i troskę o pacjentke ,a nie o swoj portfel. O kazdej porze odbiera telefon , poswieca bardzo duzo czasu na wyjasnianie watpliwosci. Lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie.

Pana doktora Korzyba poznalismy w Londynie, w Polish Private Clinic na North Acton. Poprowadzil nasza ciaze od 8 tygodnia do szczesliwego konca. Mamy dzisiaj 2-miesieczna sliczna, zdrowa i radosna coreczke Julie. Bardzo serdeczny, komunikatywny i kompetentny. Moglismy sie z nim kontaktowac 24/7 w razie jakichkolwiek watpliwosci czy obaw. Bardzo nam pomogl i to nie tylko medycznie ale tez wspierajac nas w czasie tego radosnego ale tez trudnego okresu jakim jest ciaza. Cierpliwy, komunikatywny i przesympatyczny. Polecamy go wszystkim przyszlym mamom. Szczesliwi rodzice Justyna i Marco

Dr.Korzyb jest moim lekarzem od wielu lat, można powiedzieć, że od narodzin ponieważ był też lekarzem mojej mamy kiedy była w ciąży.Jest przyjacielski, bardzo sumienny, jest świetnym fachowcem, który ciągle się rozwija. Szkoda tylko, że zrezygnował z Makowa dla Londynu. Jednak jego odpowiedzialność za pacjentów jest tak ogromna, że stałe pacjentki przyjmuje nawet wtedy kiedy jest w Makowie na 2dni. Gorąco polecam:-)

Gorąco polecam:-)

Witam ,Pan DR.KORZYB jest naprawde świetnym specjalista ,wartym polecania innym osobą,jest sumienny i bardzo pomocny ,przywiązuje uwagę nawet do najmniejszego drobiazgu związanego z chorobą pacjęta lub problemem.Leczę sie w londynie u Pana doktora i na prawde jestem pełna podziwu ile poświęca mi czasu na dany problem,polecam każdemu ,naprawde warto,monika.

"Anioły są wśród nas,rzadko się ujawniaja,owiane tajemnicą swojej egzystencji,są nawet kiedy życie się zmienia.Anioły zmieniają każdy ból w radość istnienia jednym dotknięciem swojej dobroci ocierają morze łez.Nieważne jak bardzo jest zle-przynosza nadzieje na lepsze jutro..."

Polecilabym kazdej znajomej. Bardzo dobry fachowiec, dobrze wyjasnił przyczyny moich dolegliwosci. Po paru dnich zatelefonowalam w celu wyjasnienia nowych watpliwosci, poswiecil mi duzo czasu, odpowiadając i omawiając cierpliwie moje pytania.Wyleczył. Bardzo polecam. Anna

Zdecydowanie nie polecilabym wizyty u tego pana. Bedac na wizycie prywatnej czulam, jakby chcial "zmusic" mnie do zrobienia usg (mimo, ze powiedzialam, ze niedlugo mam umowiona wizyte w szpitalu) straszac, ze 1/4 ciaze konczy sie poronieniem i moge nosic w sobie martwy plod!!! Bylam zszokowana i chcialam jak najpredzej wyjsc z gabinetu.