lekarz Stanisław Korzyb

Ginekolog, Ginekolog położnik

Dr.Korzyb jest moim lekarzem od wielu lat, można powiedzieć, że od narodzin ponieważ był też lekarzem mojej mamy kiedy była w ciąży.Jest przyjacielski, bardzo sumienny, jest świetnym fachowcem, który ciągle się rozwija. Szkoda tylko, że zrezygnował z Makowa dla Londynu. Jednak jego odpowiedzialność za pacjentów jest tak ogromna, że stałe pacjentki przyjmuje nawet wtedy kiedy jest w Makowie na 2dni. Gorąco polecam:-)

Gorąco polecam:-)

Polecilabym kazdej znajomej. Bardzo dobry fachowiec, dobrze wyjasnił przyczyny moich dolegliwosci. Po paru dnich zatelefonowalam w celu wyjasnienia nowych watpliwosci, poswiecil mi duzo czasu, odpowiadając i omawiając cierpliwie moje pytania.Wyleczył. Bardzo polecam. Anna

nie potrafil rozpoznac poronienia .wczasie badania zadalam pare pytan ,powiedzial bym mu nie przeszkadzala dlatego ze nie skonczyl badan ,na moje jakie kolwiek pytanie odpowiadal niechetnie ,kolezanka polecila mi doktora zachwalala ale tylko dlatego ze jej ciaza byla bez zadnego problemu ,zaplacilam 100 funtow i nic sie nie dowiedzialam wyszlam z placzem ,na drugi dzien znalazlam sie w szpitalu nic nie placilam a kazdy byl dla mnie bardzo mily odpowiadali na kazde pytanie .

Pana doktora Korzyba poznalismy w Londynie, w Polish Private Clinic na North Acton. Poprowadzil nasza ciaze od 8 tygodnia do szczesliwego konca. Mamy dzisiaj 2-miesieczna sliczna, zdrowa i radosna coreczke Julie. Bardzo serdeczny, komunikatywny i kompetentny. Moglismy sie z nim kontaktowac 24/7 w razie jakichkolwiek watpliwosci czy obaw. Bardzo nam pomogl i to nie tylko medycznie ale tez wspierajac nas w czasie tego radosnego ale tez trudnego okresu jakim jest ciaza. Cierpliwy, komunikatywny i przesympatyczny. Polecamy go wszystkim przyszlym mamom. Szczesliwi rodzice Justyna i Marco

Poleciłabym tego lekarza wszystkim znajomym!! Nie widziałam nigdy, żeby lekarz tak dbał o pacjenta. Wyrazy wdzięczności!!!!!

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Uważam, że poświęca dużo uwagi pacjentowi. Na prawde warty polecenia, szczególnie w okolicach Londynu, gdzie niestety na tego typu dobrych specjalistów jest duzy deficyt. Pacjentka

przede wszytstkim jest sumienny i uczciwy.

przede wszytstkim jest sumienny i uczciwy.

W miare spelnil moje oczekiwania, wydaje sie byc kompetentny, mily, uprzejmy. Ale niestety nie poswiecil mi tyle czasu ile bym sobie zyczyla:( Mimo to polecila bym go znajomym:)

"Anioły są wśród nas,rzadko się ujawniaja,owiane tajemnicą swojej egzystencji,są nawet kiedy życie się zmienia.Anioły zmieniają każdy ból w radość istnienia jednym dotknięciem swojej dobroci ocierają morze łez.Nieważne jak bardzo jest zle-przynosza nadzieje na lepsze jutro..."

Profesjonalne podejscie lekarza w chwilach, ktore same z siebie moga byc stresogenne, zdecydowanie porawiaja nastroj pacjentki i zwjekszaja szanse plodu na przetrwanie. Goraco polecam pana doktora Korzyba, pelen profesjonalizm i spokoj.