lekarz Stanisław Korzyb

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pan doktor bardzo sympatyczny, rzeczowy cierpliwy... jako kobieta w 100% polecam!!!

Pan doktor pierwszymi kilkoma wizytami zyskuje delikatne zaufanie, ale kazda kolejna polega bardziej na wyscigu, coraz mniej czasu dla pacjenta, pytania w biegu, a usg dzidziusia 10cio sekundowe.Mam regularne wizyty w poradni w Londynie i niestety ale nie polecilabym.

Poleciłabym tego lekarza wszystkim znajomym!! Nie widziałam nigdy, żeby lekarz tak dbał o pacjenta. Wyrazy wdzięczności!!!!!

Profesjonalne podejscie lekarza w chwilach, ktore same z siebie moga byc stresogenne, zdecydowanie porawiaja nastroj pacjentki i zwjekszaja szanse plodu na przetrwanie. Goraco polecam pana doktora Korzyba, pelen profesjonalizm i spokoj.

Być może w pierwszym kontakcie zamknięty i małomówny. Z wizyty na wizytę staję się bardziej komunikatywny. Bardzo, ale to bardzo kompetentny mało mówi ale konkretnie i na temat. Kontakt telefoniczny praktycznie 24h na dobę.Polecamy wraz z żoną i córeczką.

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Uważam, że poświęca dużo uwagi pacjentowi. Na prawde warty polecenia, szczególnie w okolicach Londynu, gdzie niestety na tego typu dobrych specjalistów jest duzy deficyt. Pacjentka

nie potrafil rozpoznac poronienia .wczasie badania zadalam pare pytan ,powiedzial bym mu nie przeszkadzala dlatego ze nie skonczyl badan ,na moje jakie kolwiek pytanie odpowiadal niechetnie ,kolezanka polecila mi doktora zachwalala ale tylko dlatego ze jej ciaza byla bez zadnego problemu ,zaplacilam 100 funtow i nic sie nie dowiedzialam wyszlam z placzem ,na drugi dzien znalazlam sie w szpitalu nic nie placilam a kazdy byl dla mnie bardzo mily odpowiadali na kazde pytanie .

Nie polecam tego lekarza! Nie umie postawic diagnozy, gdyba pomiedzy dwoma powodami dolegliwosci. Zdecydowanie nie polecam!!!!!

poswiecil mi duzo czasu, konsultacja byla obszerna, szczegolowo odpowiadal dr na moje pytania. badanie delikatne i profesjonalne. polecam

polecam

przede wszytstkim jest sumienny i uczciwy.

przede wszytstkim jest sumienny i uczciwy.