dr n. med. Stanisław Kowalczyk

1,3

Porażka jednym słowem. Brak profesjonalizmu, oburzające "żarty". Brak chęci jakiekolwiek pomocy. Nigdy więcej.

Jeżeli ktokolwiek wybiera się do tego lekarza lub to rozważa - szczerze odradzam. Czekałam kilka miesięcy na umówioną wizytę ze skierowaniem pilnym, a okazało się, że była to jedna wielka pomyłka. Mam wrażenie, ze zmarnowałam jedynie czas na stanie w kolejce, bo niestety od Pana doktora nie dało się niczego dowiedzieć. Lekarz jest nieprzyjemny, opryskliwy, ewidentnie jako pacjentka mu jedynie przeszkadzałam. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i bezczelnością ze strony lekarza. Czytając pozostałe opinie, upewniłam się w tym, ze to nie jest jednorazowa sytuacja, a codzienność. Pomyśleć, ze wszyscy za coś takiego płacimy…

Nie polecam! Lekarz opryskliwy, nie szanuje pacjentów, wręcz obraża. Zerowe zainteresowanie schorzeniem. Wizyta trwała 3 min. Ledwo spojrzał na nogę. Do kontroli za pół roku. Zero zaleceń, zero leków. Dał jakieś ogólnodostępne ulotki o żylakach. Nawet nie słucha co pacjent do niego mówi. Szczerze odradzam!

Za co ten gość bierze nasze pieniądze skoro nie wykonuje wcale swojej pracy. Obraża pacjentów, poniża. Po przeszło pół roku czekania cała moja wizyta trwała 1,5 min. Żadnej diagnozy, żadnych lekarstw, zaleceń. Do kontroli za pół roku.

Szczerze odradzam każdemu choremu wizytę u tego lekarza. Jedynym stwierdzeniem które ciśnie się na usta to: pacjent Twój wróg, czego on ode mnie chce ?

Lekarz nie miły, siedzi tam za karę. Każdy pacjent to potencjalny wróg. Nie potrafi pełnym zdaniem odpowiedzieć na zadane pytanie. Jeśli potrzebujesz fachowej i pomocy lepiej poszukaj kogoś innego. NIE POLECAM!!!

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi, lepiej skieruj swoje nogi gdzie indziej. Być może lakarz zachowuje sie inaczej jesli przyjmuje prywatnie, na NFZ jest opryskliwy, niemiły, niezadowolony z faktu ze przyszedłeś.

Fatalne podejście do pacjenta, kompletny brak wrażliwości wręcz nieprzyjemny i złośliwy, co do kompetencji zawodowych to średnio oceniam.