dr n. med. Stanisław Kowalczyk

Chirurg ogólny

1,4

Za co ten gość bierze nasze pieniądze skoro nie wykonuje wcale swojej pracy. Obraża pacjentów, poniża. Po przeszło pół roku czekania cała moja wizyta trwała 1,5 min. Żadnej diagnozy, żadnych lekarstw, zaleceń. Do kontroli za pół roku.

Lekarz nie miły, siedzi tam za karę. Każdy pacjent to potencjalny wróg. Nie potrafi pełnym zdaniem odpowiedzieć na zadane pytanie. Jeśli potrzebujesz fachowej i pomocy lepiej poszukaj kogoś innego. NIE POLECAM!!!

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi, lepiej skieruj swoje nogi gdzie indziej. Być może lakarz zachowuje sie inaczej jesli przyjmuje prywatnie, na NFZ jest opryskliwy, niemiły, niezadowolony z faktu ze przyszedłeś.

Szczerze odradzam każdemu choremu wizytę u tego lekarza. Jedynym stwierdzeniem które ciśnie się na usta to: pacjent Twój wróg, czego on ode mnie chce ?

Fatalne podejście do pacjenta, kompletny brak wrażliwości wręcz nieprzyjemny i złośliwy, co do kompetencji zawodowych to średnio oceniam.