lekarz Stanisław Krupiński

Lekarz godny polecenia :) Sympatyczny i jak trzeba to opisze problem i wytłumaczy co z tym zrobić.

zrobil na mnie wrazenie wrednego gbura ktory nie zna sie na tym co robi nigdy wiecej do niego nie pojde i innym kobietom tez nie radze

To bardzo dobry specjalista. Ma bardzo dobrą cechę jest punktualny, jeżeli zapisuje na daną godzinę to bada o danej godzinie, a różne to bywa w przypadku innych lekarzy nawet przy umówionych prywatnych wizytach

Moja pierwsza i ostatnia zarazem wizyta u tego lekarza była koszmarem. Miałam 17 lat i byłam dziewicą(o czym go poinformowałąm), moim problemem były bardzo bolesne miesiączki. Lekarz bardzo "kompleksowo" zabrał się do badania, bowiem dokładnie sprawdził mi piersi, kazał mi się rozebrać od pasa, a następnie do badania użył wziernika!!! Oczywiście wiecie co to znaczy... na szczęscie maiałam wyrozumiałego męża. Mimo iż mineło wiele lat, dla mnie każda wizyta u ginekologa to trauma...

Lekarz odpowiada na wszelkie pytania, za każdym razem bada na fotelu, u kobiet w ciąży kieruje się najpierw dobrem dziecka. Fakt-wizyta publiczna trwa krócej.

UWAGA .DOBRY JEST ALE PRYWATNIE BIEDAKOW TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE

UWAGA .DOBRY JEST ALE PRYWATNIE BIEDAKOW TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE

Lekarz dość rutynowo podchodzący do pacjentki, nie wykonuje podstawowych badań na pierwszej wizycie, można odnieść wrażenie, że zależy mu na jak największej ilości przyjęć prywatnych. Z przebieralni na fotel trzeba "paradować" bez bielizny przez cały gabinet-bardzo upokarzające. Fotel nie osłonięty parawanem. Standardy białoruskie chyba.

Ten lekarz jest jednym z najlepszych specjalistow u jakiego bylam.Poswieca bardzo duzo uwagi pacjentowi tak wiec polecam jak najbardziej tego lekaza wszystkim kobietom