lekarz Stanisław Owczarek

Onkolog, Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Zleca odpowiednie badania, kompetentny, rzeczowy. Polecam.

jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza,diagnoza którą mi postawił nie zabolała mnie jak sposób w jaki mnie potraktował,był ordynarny ,chamski.mam 30 lat a potraktował mnie jak jakąś małolatę że już nie wspomnę że mówił do mnie przez "ty"ABSOLUTNIE NIE POLECAM i nie rozumiem jak można komuś takiemu wystawić pozytywną opinie

lekarz z powolania,fachowiec w swej dziedzinie ,pomogl mi wyleczyl zawdzieczam mu duzo.polecam z calego serca.

Ten lekarz przyjmuje też w Knurowie w SanVicie. Nie polecam tego lekarza! Z polecenia znajomej poszłam do niego jako wzbudzającego zaufanie, bardzo miłego i sympatycznego ginekologa, który jednocześnie jest bardzo dobrym ginekologiem. Niestety, zdecydowanie się zawiodłam. Lekarz jest nieuprzejmy, opryskliwy, chamski wręcz orydynarny. Pacjentkę traktuje jak zło konieczne. Nie wiem, może akurat "na mnie trafiło" ale w życiu nie spotkałam się z takim ginekologiem. Jestem kulturalną osobą i nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Napewno już do niego nie pójdę!!!

Lekarz kompetentny, poważnie traktujący chorego o wysokiej empatii i kompleksowym podejściu do pacjenta. Polecam zdecydowanie.

Polecam zdecydowanie.

wytłumaczy ,odpowie na pytania .do pracy podchodzi fachowo,doradzi

wytłumaczy ,odpowie na pytania .do pracy podchodzi fachowo,doradzi

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Bardzo rzetelny i profesjonalny.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Bardzo rzetelny i profesjonalny.

Ginekolog godny polecenia.Rzetelny i fachowy.Mam do Niego pełne zaufanie.

Ginekolog godny polecenia.Rzetelny i fachowy.Mam do Niego pełne zaufanie.

Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.

Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.