lekarz Stanisław Rak

Ortopeda

Witam czy mogę prosić i jakieś dane kontaktowe do Pana Doktora potrzebuje na wczoraj mój tato jest w tragicznej sytuacji musimy szybko interweniować. proszę o email paulinas-88@o2.pl bądz sms 503073750. Dziękuje z góry za pomoc

Mogę tylko podpisać się pod opiniami poprzedników. Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Jest bardzo zajętym lekarzem, i nie ma czasu na pogaduszki, ale dla każdego znajdzie czas, poświęci go tyle ile trzeba, a przede wszystkim pomoże, a o to tu chodzi. Niech pan doktor żyje w zdrowiu, szczęściu, i pomaga pacjentom jeszcze wiele lat :)

Wspanialy Lekarz ! Po dwoch miesiacach blakania sie miedzy roznymi klinikami, wreszcie uzyskalismy diagnoze i schemat postepowania. A wszystko to w niezwykle kulturalnej i cieplej atmosferze. Zauwazylam, ze Doktor Rak traktuje w ten sposob wszystkich pacjentow - to Lekarz z prawdziwego zdarzenia !

Potrzebuje numer telefonu jak najszybciej do pana Raka słyszałem o nim wiele dobrego.A moja sytuacja jest beznadziejna.

Bardzo dobry lekarz,znający się na swoim "fachu",uprzejmy,kompetentny,wspaniały człowiek,potrafi pacjentowi w zrozumiały sposób wytłumaczyć sposób leczenia. Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Raka.

To genialny lekarz. Przejmuje się pacjentem i poświęca mu czas nawet po dyżurze. Nie pracuje tylko ,by odrobić swoje, lecz z powołania i to widać z daleka. Do tego jeśli sam nie ma czasu lub wymaga tego schorzenie to wysyła pacjenta do innych zaufanych specjalistów. Jest nadzieją i światełkiem w tunelu kiedy inni "specjaliści" zawodzą...

Super lekarz i świetny ortopeda zna się na swojej pracy polecam go wszystkim potrzebującym dobrego ortopedy.

wspaniały lekarz ,człowiek .Polecam .Przeleżalam na jego sali pod jego opieką z małymi przerwmi kilka miesięcy.Bylam przypadkiem beznadziejnym ,rokowania na wyleczenie zapalenie kości stopy były żadne.Inni już niewierzyli że można więcej. Dał szansę mojej stopie mojemu życiu Dr.rak z oddziału zapaleń kości w roku 2004/2005Dzisiaj chodzę ,pracuję.Dziękuję!

Bardzo proszę o namiary na Dr Raka bo podany nr tel jest nieprawidłowy.Proszę o info z numerem tel i gdzie przyjmuje Dr Rak. Mój mail. goha45@o2.pl. Dzięki

Bardzo dobry specjalista-godny polecenia :fachowy,uprzejmy,spokojny,pewny tego co robi. Działa uspakająco na pacjenta. Godny polecenia !!!!