lekarz Stanisław Rak

To genialny lekarz. Przejmuje się pacjentem i poświęca mu czas nawet po dyżurze. Nie pracuje tylko ,by odrobić swoje, lecz z powołania i to widać z daleka. Do tego jeśli sam nie ma czasu lub wymaga tego schorzenie to wysyła pacjenta do innych zaufanych specjalistów. Jest nadzieją i światełkiem w tunelu kiedy inni "specjaliści" zawodzą...

Właśnie 10 dni temu wyszłam ze szpitala w Otwocku, czeka mnie zdjęcie szwów, wizyta kontrolna w czercu. Doktor Rak to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Polecam z głębi serca, naprawi to co inni spaprali. Nawet moje kilo gwoździ. To także opinia pacjentek z którymi leżałam w szpitalu. Pozdrawiam

Cudowny człowiek o wielkim sercu. Najwyższej klasy specjalista, uratował mojej córkę rękę przed amputacją. Troszczył się o nią jak o własne dziecko. Po zakończeniu leczenia pomagał bezinteresownie w zorganizowaniu dalszego leczenia u innych specjalistów. Gorąco polecam. To lekarz godny zaufania. Potrafi naprawiać błędy innych "pseudofachowców".

Uratował mojego ojca przed amputacją nogi po operacji endoprotezy stawu kolanowego w innym szpitalu. Bardzo polecam !!

Świetny lekarz, cudowny człowiek! Zawsze chce pomoc, nawet po zakończeniu leczenia przez niego pomaga w kontakcie z innymi lekarzami, jak najbardziej kompetenty, przemiły o wielkim sercu :) Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz o wielkim SERCU.

Bardzo kompetentny lekarz o wielkim SERCU.

MILY I MNIE URATOWAL NOGE I CIESZE IE BARDZO POLECAM WSYSTZKI TAMKIEGO LEKARZA

MILY I MNIE URATOWAL NOGE I CIESZE IE BARDZO POLECAM WSYSTZKI TAMKIEGO LEKARZA

przestrzegam wszystkich ludzi przed tym panem nie chodzcie do tego lekarza bo wAM MOŻE ZRUJNOWAĆ CAŁE ŻYCIE TO JEST OSTRZEŻENIE!!!!!!!!

wspaniały lekarz znający się na tym co robi

wspaniały lekarz znający się na tym co robi

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Po prostu lekarz jest konkretny wie co mówi,nie zgaduje co może dolegać tylko najpierw zaleca dodatkowe badania i dopiero wydaje opinię.

Jak najbardziej polecam tego lekarza.