lekarz Stanisław Rak

Ortopeda

Pan Rak jest świetny w kwestii zapalenia kości. Gorąco polecam ludziom którzy mają takowy problem.

Cudowny człowiek o wielkim sercu. Najwyższej klasy specjalista, uratował mojej córkę rękę przed amputacją. Troszczył się o nią jak o własne dziecko. Po zakończeniu leczenia pomagał bezinteresownie w zorganizowaniu dalszego leczenia u innych specjalistów. Gorąco polecam. To lekarz godny zaufania. Potrafi naprawiać błędy innych "pseudofachowców".

Świetny lekarz i fachowiec KLASA SWIATOWA!

Świetny lekarz i fachowiec KLASA SWIATOWA!

Świetny lekarz, cudowny człowiek! Zawsze chce pomoc, nawet po zakończeniu leczenia przez niego pomaga w kontakcie z innymi lekarzami, jak najbardziej kompetenty, przemiły o wielkim sercu :) Bardzo polecam tego lekarza.

Uratował mojego ojca przed amputacją nogi po operacji endoprotezy stawu kolanowego w innym szpitalu. Bardzo polecam !!

Kompetentny lekarz, rzetelny życzliwy, budzacy zaufanie,wspaniały człowiek. Moja obserwacja jako pacjentki szpitala-każdy pacjent oprócz rzetelnej kompleksowej porady lekarskiej, otrzymał poczucie bezpieczeństwa, ze znajduje sie pod dobra opieką, wszyscy chorzy traktowani byli z niebywałą troską ps-dziwi mnie wpis o zignorowaniu dziecka, wydaje mi się, że nie mówimy o tym samym lekarzu

Bardzo kompetentny lekarz o wielkim SERCU.

Bardzo kompetentny lekarz o wielkim SERCU.

MILY I MNIE URATOWAL NOGE I CIESZE IE BARDZO POLECAM WSYSTZKI TAMKIEGO LEKARZA

MILY I MNIE URATOWAL NOGE I CIESZE IE BARDZO POLECAM WSYSTZKI TAMKIEGO LEKARZA

wspaniały lekarz znający się na tym co robi

wspaniały lekarz znający się na tym co robi

Wspaniały człowiek i lekarz człowiek który jest pasionatem tego co robi

Wspaniały człowiek i lekarz
człowiek który jest pasionatem tego co robi