lekarz Stanisław Sławiński

1,8
1,9
1,6
1,9

nie polecam. nieuprzejmy, jego podejście wprawiło mnie w osłupienie. przykro mi ze zmarnowalam czas, gorzej być nie mogło.

Robota na sztukę. 5 minut i następny pacjent. Mam przewlekły ból kręgosłupa od lutego i na wizycie we weześniu poprosiłem o skierowanie na rezonans. Co dostałem? Skierowanie do neurologa, zeby on mi dał skierowanie na rezonans. Paranoja. Zero zainteresowania. :/

zero zainteresowania zero kompetencji zero kompleksowosci podejscia im szybciej zniknie z oczu pacjentom tym mniej zlego narobi-moja ocena jest bardzo obiektywna

Jak ktoś przychodzi załatwić coś na lewo to pisze złe opinie albo jak chce wyłudzić zaświadczenie lub zasiłek to tez pisze złe opinie bo nie uzyskał tego co chciał, pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, jestem z niego bardzo zadowolona

Zgadzam się z większością opini. Całkowity brak zaangażowania. Wizyta 5 min. i do widzenia. ODRADZAM !!!

Moim zdaniem lekarz ten zupełnie nie interesuje się choroba i pacjentem a właściwie wmawia że jest się zdrowym, bo - ma pani chwytnośc w rekach i chodzi.Brak z jego strony zaangażowania.Właściwie to ci lekarze maja teraz fajna prace, ich zdaniem wszyscy jestesmy zdrowi... albo psychicznie chorzy. Tak leczyc to i ja potrafię.

Nie wiem skąd takie opinie negatywne ja byłam tyle razy u niego i zawsze gość wybawiał mnie z opresji po patałachach z innego miasta i nie tylko mnie ale i moje dziecko.To że nie mówi dużo to nic ale konkretnie

bylem u niego szkoda chodzic do niego po co on tam pracuje jak by tam go nibyło

bylem u niego szkoda chodzic do niego po co on tam pracuje jak by tam go nibyło

Lekarz, który nie poświęca na "przypadek" zbyt wiele czasu i w efekcie pacjent niepotrzebnie poświęca czas i pieniądze. Nie polecam.

Nigdy nikomu nie poleciłbym tego lekarza Stanisława Sławińskiego,chyba że idzie się do niego z kopertą i po znajomości.