lekarz Stanisław Sławiński

1,9
1,6
2,2
1,9

Nigdy nikomu nie poleciłbym tego lekarza Stanisława Sławińskiego,chyba że idzie się do niego z kopertą i po znajomości.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, przez jego lajtowe podejście moje dziecko ma założoną szynę Koszli na minimum 3 miesiące. A przecież byłam na wizycie prywatnej u doktora z nadzieją na profesjonalne podejście do sprawy. Niestety Pan doktor powinien bardziej angażować się w to co robi.

Jestem zdziwiona tymi negatywnymi komentarzami. Oceniłam tego lekarza wg tego, jak zachowywał się w stosunku do mnie. Po wizycie byłam z niego bardzo zadowolona, ale może to dlatego, że to była wizyta PŁATNA.

szajs jak sam ch** to jak mechanik który snuje domysły nie mając pojęcia co się dzieje. Rozmawiałem z kilkoma lekarzami nie mają równiez dobrego zdania na jego temat jeśli chodzi o jego profesjonalizm i wiedzę. Ominąć szerokim łukiem i szukac dobrego.

kupa gnoju jednym slowem dno...!!! wulgarny opryskliwy gburowaty oto cechy charakteru tego pana co do metod leczenia jest jeszcze wieksza tragedia zero tlumaczenia a nie daj boze o cos spytaj...

Nie wiem na co on liczy, jestem po poważnym złamaniu i więcej dowiaduję się z książek niz od niego. Nie widział zdjęć, wizyta zajmuje 5 minut, na pytania odpowiada na odwal się, wydaje mi się natomiast,że jedyną rzeczą jaką potrafi to wypisywać recepty, zwolnienia i mruczeć do samego siebie. Dajcie spokój lepiej obejść łukiem, powinno sie takim lekarzom zabierać uprawnienia..

dość ogródkowo podszedł do mojego problemu (początki haluxa).po 2 minutach spytał do jakiego szpitala pszemy skierowanienie oglągając nawet prześwietlenia, nawet nic mi nie wyjaśnił zero rozmowy. jakoś mnie nie przekonał. wiem że operacja to ostatecznoś, ale zasięgnę opinji innego lekarza

Najgorszy "lekarz"(?) jakiego spotkałem. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem. 90% swoich pacjentów wysyła do wróżki, gdy chcą się dowiedzieć choćby podstawowych informacji. Zero informacji, kompetencji i kultury osobistej!