dr n. med. Stanisław Stawiarczyk

2,5

Potrzebowałem badań medycyny pracy, które wykonywał pan doktor! Wizyta szybka, w przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie Polecam!

Wizyta trwala 3 minuty, nawet nie zamieniliśmy słowa, nawet nie zapytał co mi dolega, co boli, co sie dzieje, odbylo sie badanie ktore bede pamietac na dlugo! zero delikatnosci, jakiegokolwiek dialogu, uprzedzenia. Palec w dupe i next. To bylo okropne!!! Po czym stwierdzil ze nic nie jest i dal czopki na hemoroidy żałosne. Nigdy nie wroce i nie polecam

poszedłem do doktora Stawiarczyka z problemem krwawienia z odbytu (krwawienia nie były wielkie). na pierwszej wizycie u tego proktologa, zapytał się co mi dolega, spojrzał przez 2 sekundy na odbyt i przepisał mi skierowanie na kolonoskopię. Cała wizyta nie trwała nawet 5 minut. Po kolonoskopii ( wynik - błona śluzowa jelita obrzęknięta z cechami przelekłego miejscami aktywnego zapalenia z tworzeniem pseudogrudekchłonnych) poszedłem na wizytę, doktor obejrzał wyniki, zapytał ile robię stolców dziennie. Ja powiedziałem że 2 bo jem codziennie jogurty activia i otręby. Po czym doktor zapytał czy już nie krwawię, a ja odpowiedziałem że prawie nie. Wtedy postawił diagnozę: to co pan ma nie jest jakieś poważne, proszę dalej pić activię, ja panu dam tutaj dietę i tyle. Cała wizyta trwała jakieś 3-4 minuty.
Skąd moje niezadowolenie? Otóż krwawnienia ustały już na długo przed badaniem kolonoskopii i przed tym jak zacząłem jeść activię po tabletkach na żylaki od lekarza 1-szego kontaktu. Kolonoskopia natomiast była robiona zaledwie 2 tygonie przed 2gą wizytą i już długo po tym jak zacząłem jeść activie. Uważam, że dignoza tego doktora jest bardzo pobieżna, a dodatkowo irytuje mnie iż nie dał mi nic powiedzieć, tylko się czepił tej activi jak by to jakiś cud i lek na wszystko był.

Świetny lekarz, wiedza, doświadczenie i życzliwość. Normalność tak rzadko dziś spotykana. Polecam bez wahania

Polecam bez wahania