dr Stanisława Łopaciuk

2,2
2,5
1,7

Bagatelizuje, wręcz ignoruje niektóre problemy. O swoim stanie zapalnym dowiedziałam się po przejrzeniu wyników badań w domu- cytologia: jak wół napisane liczne stany zapalne, badanie moczu: liczne bakterie. A ja zostałam poinformowana, że wszystko ok. Pytanie tej pani o cokolwiek mija się z celem.

Chyba najgorszy lekarz jaki jest.Popsuła mi najpiękniejszy okres ciąży.Po usg powiedziała że moje dziecko jest chore.Nawet nie skonsultowała tego najpierw z innym lekarzem tylko tak od razu że chore. Powiedziała też że jeszcze trzeba powtórzyć badanie.Po tygodniu poszłam jeszce raz na usg Pani powiedziała że jednak dziecko jest zdrowe ale nawet gdyby było chore to mogłabym usunąć.NIE zapomnę jej tego jak można kobiecie mówić takierzeczy gdy się nie jest pewnym.Zmieniłam wtedy lekarza juz jej nigdy nie widziałam i nie chcę widzieć, choć czasem mam ochotę wygarnać jej to wszystko osobiście.

Zdecydowanie odradzam ta Panią. Jest niekompetentna! Jej wiek przeszkadza w leczeniu, nie nadąża za techniką...

Ta Lekarka jest najgorszym lekarzem z jakim miałam do czynienia jestem w 25 tyg.ciąży i po wizycie w jej gabinecie trafiłam do szpitala.Mówiłam jej ze podczas oddawania moczu czuje pieczenie a ona na to ze nie dorosłam do ciąży i ze na NFZ jest 10 wizyt w ciąży a ja co chwila mam jakiś problem.Okazało się ze mam zastój moczu w prawej nerce.Nigdy więcej do niej nie pójdę!!!!Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Byłam u tej Pani trzy razy. W gabinecie spędzałam około 30 minut. Za każdym razem robiła mi USG co raczej nie czesto zdarza sie w gabinetach publicznych.

nie polecam jest bardzo niemiła. zresztą jest osobą starszą lepiej wybierać młodszych lekrzy