dr n. med. Stanisława Wyka-Skrzyniarz

2,2
2,5
2,5
2,2

Po 2,5 roku leczenia pani doktor nie wiedziała, jakie leki zażywam, choć przepisywała mi recepty! Stwierdziła, że trzeba włączyć lek, który towarzyszy mi pod ponad 6 lat! skandal! zdecydowanie nie polecam

skandal! zdecydowanie nie polecam

Pani doktor, nie dość, że podczas mojej wizyty dzwoniła na pocztę, żeby dowiedzieć się o swoje awizo i na wstępie powiedziała mi,że powinnam iść do immunologa, a nie endokrynologa (jak się okazało po prywatnej wizycie- mam niedoczynność tarczycy), to jeszcze próbowała mi wmówić przy kolejnej wizycie, że spóźniłam się i muszę czekać aż przyjmie wszystkich pacjentów, albo umówić się na inny termin. Próbując z nią porozmawiać, powiedziała mi: "Robi Pani zamieszanie" i zamknęła mi drzwi przed nosem. Gabinet nawet nie wyposażony w USG. Stanowcze nie!

Absoluty brak kompetencji. Dziwi, że w ogóle tacy lekarze istnieją. Zero profesjonalizmu i testowanie leków na ludziach jak na królikach doświadczalnych. Z mojej strony zachowanie tej Pani "doktor" zostanie zgłoszone do rzecznika praw pacjenta i mam nadzieje ze poniesie ona odpowiednie konsekwencje swojej niekompetencji i arogancji.

polecam panią doktor innym pacjentom z uwagi na jej fachowość bardz dobry kontakt z pacjentem

polecam panią doktor innym pacjentom z uwagi na jej fachowość
bardz dobry kontakt z pacjentem

Pani doktor zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze, co gorsza ma to swoje konsekwencje w prowadzonej terapii. Na jednej wizycie zapisuje dawkowanie leków, a na kolejnej drastycznie je zmienia. Totalny brak profesjonalizmu, niepewność i eksperymentalizm kosztem zdrowia. Po drastycznej zmianie dawkowania leków przytyłem 15 kg w ciągu 3 miesięcy i znacznie upadłem na zdrowiu. Pani doktor bagatelizowała ten problem, dopiero po kilku wizytach doszła do wniosku że zapisane przez nią dawkoanie było złe i kazała wrócić do poprzedniego. SKANDAL! Na początku byłem zadowolony z porad Pani Doktor, ale okazało się, ...

Totalny brak profesjonalizmu, niepewność i eksperymentalizm kosztem zdrowia.
Na początku byłem zadowolony z porad Pani Doktor, ale okazało się, że były one absolutnie błędne i spowodowały uszczerbek na moim zdrowiu. Naprawdę szczerze odradzam.

Wizyta w prywatnej klinice Lux-Med. Pani doktor wykazała się dużą empatią i zainteresowaniem. Była skłonna wyjaśnić problem medyczny prostymi słowami. Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Wizyta w prywatnej klinice Lux-Med.