lekarz Stefan Pechciński

Transfuzjolog, Internista

Wzór lekarza. Kompetentny, uprzejmy, z dużym doświadczeniem. Zawsze trafne diagnozy. Szkoda, że jest takich wzorów mało.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Nareszcie trafiłam do lekarza, który wysłucha , i wytłumaczy . Lekarz rzeczowy, kompetentny, empatyczny, poświęcający pacjentom dużo uwagi. Powtórzę po moim poprzedniku - wzór lekarza do naśladowania.

W mojej ocenie pan doktor Stefan Pechciński może być wzorem do naśladowania dla wszystkich lekarzy. Jego stosunek do pacjenta jest wręcz wzorcowy. Kompetentny, zaangażowany, oddany ludziom.