Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog dziecięcy Ełk

lek. dent. Wiesław Dzurdzikowski

ulica Wojska Polskiego 42
19-300 Ełk

Najlepszy i najtańszy stomatolog w mieście Ełk..Chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.POLECAM>
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Urszula Pieczyńska

ul. Armi Krajowej
Ełk

Najlepsza p.doktor jaką miałam.Od lat leczy się cała moja rodzina.Doskonały psycholog i stomatolog.Bardzo pozytywna osoba dbająca o pacjentów.
Opinia dodana przez: lucyna

lek. dent. Elżbieta Twarowska

Kajki 12
19-300 Ełk

bardzo dobra lekarz,jak do tej pory najlepsza u , której byłem , usuwanie zębów , korzeni perfekcyjne , polecam
Opinia dodana przez: dani

lek. dent. Jolanta Lenga

Sikorskiego 2/71
19-300 Ełk

Chciałbym, aby zawsze przyjmowali mnie tacy Lekarze! Profesjonalizm w każdym calu i do tego przesympatyczna osoba. O skutkach chyba więc nie trzeba mówić - 101%. Lekarz przez duże L! A ja bardzo, bardzo dziękuję za przywrócenie do stanu używalności moich pokiereszowanych zębów.

lek. dent. Joanna Skomin

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Od lat najwspanialszy stomatolog dla całej rodziny i znajomych. Od zawsze polecam i polecac będę bo nie znam bardziej kompetentnej stomatolog w Ełku.
Opinia dodana przez: Marta

Bogusława Chwastek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Grota Roweckiego 8
19-300 Ełk

Od ośmiu lat korzystam z usług dr Chwastek.Jest osobą kompetentną,której można zaufać.Poświęca czas pacjentowi,dokładnie tłumaczy sposób leczenia.Polecam!

lekarz Barbara Bara

Mickiewicza 4/32
19-300 Ełk

Świetny Fachowiec! Jest lekarzem bardzo dokładnym, działa szybko i zdecydowanie. Jest uprzejma i troskliwa. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Agnieszka Bakun

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Zdecydowanie polecam usługi stomatologiczne w tym gabinecie Danuta

lek. dent. Katarzyna Dobrzycka-Łangowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Suwalska 46
19-300 Ełk

Chodzę do pani Doktor z dziećmi. Ma bardzo dobre podejście, moje dzieci wychodzą zadowolone i w końcu skończył się płacz przed wizytą u stomatologa. Polecam

Barbara Szafranko-Chmielowiec

IPL Gabinet Stomatologiczny Barbara Szafranko-Chmielowiec
Ełk

Świetna stomatolog! Zawsze dużo u niej pacjentów! Moja cała rodzina chodzi do niej leczyć zęby. Bardzo dokładna, delikatna i sympatyczna. Dobro pacjenta jest dla Niej priorytetem. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Bożena Laskowska

Kilińskiego 3/20
19-300 Ełk

Pani doktor jest bardzo kompetentna w swojej pracy. Dobrze i sprawnie wykonuje zabiegi. Ma dobre podejście, także do dzieci. Zawsze wytłumaczy, na czym polega problem. W gabiencie ma dobry nowoczesny sprzęt, kamere wewnatrzustna i aparat rtg. Co również ważne, krótkie kolejki i niewygórowana cena, sprawiaja, że zawsze wychodze zadowolona z usług. Polecam

Anna Wysocka

DIA.MED
Nadjeziorna 23/A 2
19-300 Ełk

Bardzo uprzejma i kompetentna Pani stomatolog. Super podejście do dzieci.Polecam!

lek. dent. Marek Dąbrowski

Chirurg stomatolog

Kajki 12
19-300 Ełk

Musiałam usunąć górną +6 (1/3 korony i trzy długie korzenie ). Pan doktor usunął zęba bezboleśnie. Jestem drugi dzień po wyrwaniu zęba i czuję się bardzo dobrze.

lek. dent. Justyna Wałukanis Jonik

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
19-300 Ełk

Od pierwszych lat życia dr zajmuje się leczeniem zębów moich dzieci. Cierpliwa , spokojna b uprzejma. Dzieci nie wyobrażają sobie wizyty w innym gabinecie, w pełni spokojnie oddają się w ręce p dr Justyny. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Dominika Pięcikowska

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
19-300 Ełk

Nie polecam dentystki zabiera się za zęba który rzekomo ma nadwrażliwość szkliwa dokleja szkliwo po czym okazuje się że nic to nie dało bo nie w tym była rzecz, nie potrafi się przyznać do błędu ale 200zł skasować to i owszem potrafi nie polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Rafał Praszek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ALDENT
Armii Krajowej 33
19-300 Ełk

Chyba najlepszy lekarz stomatolog w Elku. Zglosilam sie do niego z bolem zeba. Pan doktor przyja mnie po godzinach pracy i poswiecil swoj weekendowy czas na naprawienie bledu innego dentysty. Za co jestem mu bardzo wdzieczna. Nie wyobrazam sobie juz innego lekarza dentysty dla moje rodziny. Nareszcie stomatolog ktoremu moge zaufac! Ma bardzo duza wiedze i jest bardzo rzetelny. Bardzo mile asystentki i bardzo mila atmosfera w gabinecie. Lekarz godny ...

lek. dent. Renata Filipowicz

gabinet stomatologiczny
19-300 Ełk

Gabinet dobrze wyposażony Pni dr sprawia wrażenie osoby kompetentnej obsługa pomocnicza miła i uprzejma. Wielkim minusem brak cennika(niezgodność z obowiązującym prawem kara do 20.000zł),brak jakiejkolwiek informacji o kosztach leczenia!Pacjent dowiaduje sie dopiero przy recepcji i bardzo często jest zwalony z nóg bardzo wysokim rachunkiem.
Opinia dodana przez: Janina

lek. dent. Elżbieta Sokal

Roosevelta 1 lok. 4
19-300 Ełk

W skrócie-ta pani to naciągaczka na kasę! Wpierw mówi że nie leczy zębów i trzeba zgłosić się do swego stomatologa a jak przyszedłem na kolejną wizytę związaną z kamieniem to podsunęła dokument w którym opisane jest fachowym językiem dentystów i stomatologów że coś będzie robiła-więc podpisałem. Powinno się ufać do kogo idziemy po pomoc inaczej było by bez sensu tak iść. Okazało się że leczyła ząb który wpierw zapierała się ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Paweł Tarasewicz

ESCULAP
ul.KILINSKIEGO 36 gab32
19-300 Ełk

Przyszedłem z problemem bólowym pozostawionym przez innego dentystę. Lekarz wykonał zdjęcia rtg, wyjaśnił problem i na pierwszej wizycie ograniczył dolegliwości bólowe. Potem przy leczeniu kanałowym jeśli była potrzeba znieczulał. Polecam

lek. dent. Urszula Bakun

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta