Lekarze Stomatolog dziecięcy Piaseczno

lek. dent. Karol Święch

Prywatny Gabinet Lekarski
Raszyńska 14
05-500 Piaseczno

Dzień dobry, piszę tę opinie po usunieciu osemki dzis rano. Byla to moja trzecia usuwana osemka, dwie pierwsze usuwalam jeszcze w innym miescie i pozostałam z traumą. Taką, przez ktora 1,5 roku udawalam, ze nie ma problemu i trzeciej nie musze usuwac, ale musialam. Trafiłam do Pana Doktora i wiem, ze to byl najlepszy wybor. Pan doktor nie dosc, ze poradzil sobie z moja skomplikowana osemka, to dodatkowo wspieral mnie ...
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Chirurg stomatolog

Agat Dental Studio
Energetyczna 9/81
05-500 Piaseczno

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Małgorzata Stanisławska

Agatowa 5
05-500 Piaseczno

Profesjonalistka w kazdym calu, do tego wysoka kultura osobista, ogromny szacunek dla pacjenta. Poecam każdemu,kto boi się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: Lena

lek. dent. Wiktor Lisiakiewicz

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Prawdziwy fachowiec, wirtuoz stomatologii i protetyki. Przeprowadza dokładny wywiad i proponuje leczenie bazujące na najnowszych standardach i materiałach. Znajduje rozwiązanie problemów przy, których inni stomatolodzy rozkładają ręce. Godny polecania. Wizyta miła i bezbolesna.

lek. dent. Michał Leśniewski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Granitowa 30
05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz! Fachowy, troskliwy, dba o pacjenta. Dziąsła po usunięciu ósemek zagoiły się bardzo szybko. Byłem poinformowany o przebiegu zabiegu i o tym, jak mam postępować po. Bardzo polecam usługi Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Sebastian Kawczyński

lek. dent. Iwona Wędzik

05-500 Piaseczno

Doktor Iwona to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jest bardzo rzeczowa, dokładnie omawia przebieg leczenia, przedstawia wszystkie za i przeciw. Jest bardzo miła i sympatyczna. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

Jakub Trębicki

Gabinet lekarski
05-501 Piaseczno

Jeżeli ktoś boi się stomatologów, powinien przyjść do dr. Trębickiego - jest przesympatyczny i delikatny. Poleciła mi go koleżanka i potwierdzam wszystko, co powiedziała - profesjonalnie, miło i w miarę tanio (jeśli w stomatologii w ogóle można użyć takiego stwierdzenia ;P ). Spośród wielu stomatologów, jakich w życiu odwiedziłam, dr. Trębicki zajmuje czołowe miejsce. Zdecydowanie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Anna Kawa

05-500 Piaseczno

Do Pani doktor udałem się w celu wykonania zabiegu kanałowego leczenia zęba, metodą z użyciem mikroskopu. Na leczenie zgłosiłem się z dość zaawansowanym stanem zapalnym korzenia zęba, co stanowiło dodatkowy problem. Pani doktor w sposób perfekcyjny i niebywale delikatny zmierzyła się z tym wyzwaniem. Każda wizyta kończyła się informacją na temat postępów leczenia. Finalnie ząb został całkowicie wyleczony. Dodam jeszcze, iż Pani doktor Anna Kawa oprócz tego, że jest świetnym ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Labuda-Talkowska

05-500 Piaseczno

Najlepsza specjalistka w swoim fachu, obszerna wiedza i doświadczenie owocują znakomitymi wynikami, szkoda że odeszła z Piaseczna. Polecam tę stomatolog😉👍
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Kinga Dewerenda

ArtDental
Łabędzia 37 lok.2
05-500 Piaseczno

Byłam pacjentą Pani Doktor gdy pracowała w Kaliszu.Tak dobrej opieki i takiej dokładności nie doświadczyłam u żadnego stomatologa.Bardzo mi Jej brakuje.Zyczę Pani Doktor wielu skucesów zawodowych i prywatnych
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Joanna Nowak-Portalska

05-500 Piaseczno

Przemiła, kompetentna Pani doktor, która mimo mojego strachu sprawiła,że wizytę będę wspominać bardzo miło i na pewno jeszcze wrócę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zdzisław Maleńczyk

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Zdrowia
ulica Młynarska 13 A/89
05-500 Piaseczno

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Dominika Salwerowicz

05-500 Piaseczno

Profesjonalizm, radość z wykonywanej pracy - to po pierwszej wizycie i ,,akcji przywrocenia usmiechu". Mysle ze tak jest i bedzie zawsze. Pani Doktor Stomatolog dla ktorej niech próchnica czasami zwycięża z najlepszą pastą do zébów.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Krzysztof Grzebyk

Protetyk, Stomatolog

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Konkretny, doświadczony i profesjonalny chirurg. Uczciwe podejście, bardzo dobra atmosfera podczas zabiegów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

Monika Rosa

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w ...
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Joanna Strąk

Młynarska 6/30
05-500 Piaseczno

umiejetnosci i wiedze fachowa oceniam bardzo wysoko,,,wspanialy zmysl estetyczny,to lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital św. Anny
Piaseczno

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

lek. dent. Ewelina Morawiecka

05-500 Piaseczno

Dr Morawiecka, bardzo sympatyczna, może za kilka lat jak nabędzie doświadczenia, będzie dobrą lekarką, o ile chęć zysku nie będzie ważniejsza niż zdrowie pacjenta, jak obecnie.
Opinia dodana przez: Michał