Lekarze Stomatolog dziecięcy Piła

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

lek. dent. Janusz Hryniewicz

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą. Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora. Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Bożena Ereńska

Niemcewicza 14/1
64-920 Piła

Wspaniała stomatolog.Uprzejma, bezpośrednia, naprawdę wizyty u Pani doktor bez obaw i strachu.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Krystyna Barys

Wiosenna 14
64-920 Piła

Strasznie bałem się dentystów, po wizycie u uprzejmej Pani doktor strach zniknął na dobre! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, jak stomatolog to tylko tutaj.
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Maciej Wałkowski

ul. Promienna 11/U3
64-920 Piła

Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki! Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!
Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka

lek. dent. Patrycja Gołębiewska-Kasprzak

Nowowiejskiego 7
64-920 Piła

Polecam Panią doktor, zna się na rzeczy, wie co robi i dobrze to robi. Pomoże nawet najbardziej wystraszonym pacjentom. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Iwona Andrzejewska

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo sympatyczna pani doktor.Posiada bardzo dobre podejście i dużą cierpliwość dla dzieci jak i dorosłych . Bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta a wizyty sama przyjemność. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

Piotr Marciniak

Chirurg stomatolog

Piła

świetny lekarz i dobry człowiek, przyjął z bólem, tłumaczy co będzie robić bardzo zaangażowany do tego wesoły, sympatyczny wręcz wita pacjenta w poczekalni. Pierwszy raz spotykam się z tak "ludzkim" lekarzem. szczerze polecam. pacjent

Andrzej Paluszkiewicz

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry stomatolog - polecam. Zrobił dla mnie wszystko żebym był zadowolony z wizyty.

Łucja Kasior

Protetyk, Stomatolog

Piła

Uprzejma i kompetentna. Leczę się w gabinecie p. doktor od lat. Plomby trzymają latami. Zaobserwowałem niesamowite podejście do bojących się dzieci
Opinia dodana przez: Piotr

Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog

ul.Kasztelańska 6
64-920 Piła

Wizyta w gabinecie pani Magdaleny Mierzjewskiej to straszne przeżycie, dlatego nikomu nie polecam korzystania z "opieki" medycznej Pani Doktor. Jest ona osobą bardzo niemiłą, opryskliwą, a jej krzyki i akty oburzenia (np. Dzwoniącymi telefonami i pytaniami pacjentów) słychać nawet na poczekalni. ZERO EMPATII i współczucia dla cierpiącego pacjenta, który za wizytę PŁACI i to sporą kwotę! Kiedy zgłoszano jej silny ból w trakcie zabiegu, doktor stwierdziła, że (cytat) " to ...
Opinia dodana przez: ODRADZAM WIZYTĘ

lekarz Monika Antoniewicz

Browarna 19
64-920 Piła

Brak profesjonalizmu. Wprowadzanie pacjenta w błąd przy umawianiu wizyty-Pani Doktor powinna zmienić asystentkę.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Beata Filipczuk

ulica Kazimierza Wielkiego 28/6
64-920 Piła

Polecam panią doktor, jest miła i kompetentna. Jedyny dentysta, którego się nie boję i chodzę do gabinetu z przyjemnością. Pani Beata tłumaczy dokładnie dolegliwości i omawia kroki leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonima

lek. dent. Wojciech Kulesza

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Od kilku lat korzystam z gabinetu pana doktora, nie wiem co to strach przed bolesnymi zabiegami,(!!!) mam zawsze znieczuleni w czasie każdego zabiegu, POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Marek Andrzejewscy

Paderewskiego 14
64-920 Piła

Dobry fachowiec,zrozumiale wytłumaczył mój problem.

Bogdan Kiełczawa

Protetyk, Stomatolog

Piła

Polecam tego lekarza wszystkim "zbolałym" pacjentom

lek. dent. Dorota Jasnosz-Natkaniec

Stomatolog, Ortodonta

Komuny Paryskiej 20
64-920 Piła

Polecam. Wysokie kompetencje i ogromna wiedza Pani doktor. Bardzo uprzejma, z podejściem do dzieci. Polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Ariana Buszkiewicz

św. Kolbe 3 b/u2
64-920 Piła

Pewnego razu potwornie bolał mnie ząb. Pamiętam, że była to sobota i nikt mnie nie chciał mnie przyjąć. Wszyscy tłumaczyli się, że mają wolne, że chcą odpocząć, że weekend i nie ma mowy, żeby mnie przyjęli. Pomocy udzieliła mi dopiero doktor Buszkiewicz. Również miała wolny dzień, ale specjalnie dla mnie przyjechała, żeby mi pomóc. Pani Buszkiewicz to miła, ciepła i rzetelna osoba, a przede wszystkim fachowa i kompetentna. Skutecznie mi ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krystyna Antoniewicz

Browarna 19
64-920 Piła

Prosze omijac obie Panie Antoniewicz i ich gabinet na browarnej W pile , jak najwiekszym łukiem . Takich partaczy i nie udolnych stomatolog w zyciu nie mialem na 2 leczone zeby 2 totalnie popsute. Tylko kasa sie liczy

lekarz Jerzy Andrzejewski

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Witam, Nie polecam, nie jestem zadowolona z wykonanego wypełnienia. Miał mi robić drugi ząb ale już na pewno nie pojawię się w gabinecie pana doktora